تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خبر داد:

۳۲ مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی آماده ارائه خدمات به مسافرین نوروزی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۳۲ مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در استان آماده پذیرایی از مسافرین نوروزی هستند.
۳۲ مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی آماده ارائه خدمات به مسافرین نوروزی
ایوب کرد در گفتگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: ارتقای سطح ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای و مسافران برای ارتقای ایمنی تردد در جاده‌ها در دستور کار  این اداره کل قرار دارد و در این زمینه موارد نظارت مستمر بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی، اماکن بین‌راهی انجام می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه در این بازدیدها وضعیت نمازخانه‌ها، رستوران، سرویس‌های بهداشتی، فروشگاه، راه دسترسی، فضاسازی مناسب، نظافت عمومی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی مورد بررسی قرار می‌گیرد ادامه داد: کارگروه نظارت متشکل از اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، شرکت نفت، بهداشت، ستاد اقامه نماز و نمایندگانی از استانداری است که جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر بازدیدها تشدید شده و در ایام نوروز به‌صورت متناوب انجام خواهد شد تا زمینه تأمین امنیت و رفاه حال مسافران و رانندگانی که برای استراحت به این مجتمع‌ها مراجعه می‌کنند فراهم شود.
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان افزود: از همه هم‌وطنان خواهشمندیم  تا با مدیریت سفرهای خود و استراحت کوتاه در مجتمع‌های خدماتی رفاهی و راهدارخانه‌ها، سفری ایمن و بدون حادثه برای خود، خانواده و سایر کاربران جاده‌ای به همراه داشته باشند.
 
کرد یادآور شد: هم استانی‌ها و مسافران نوروزی در صورت مشاهده تخلف در مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی می‌توانند مراتب را از طریق سامانه ۱۴۱ و همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ انعکاس دهند.

انتهای خبر/ خ
 
https://asrehamoon.ir/vdcfjedymw6dtca.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما