تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

شهدا با نثار خون خود حامل رساترین پیام‌های وارستگی و آزادگی‌اند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شهدا سلاله‌های ایثار و فداکاری‌اند که با نثار خون پاکشان، حامل رساترین پیام‌های وارستگی و آزادگی‌اند.
شهدا با نثار خون خود حامل رساترین پیام‌های وارستگی و آزادگی‌اند
 به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، رضا شریفی زاده در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت سیستان و بلوچستان با تبریک فرارسیدن سالروز تأسیس بنیاد شهید و روز بزرگداشت شهدا بیان کرد: دشمنان ما از توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌شدت واهمه دارند به‌خصوص برای نسل‌های بعد انقلاب، نسل‌های سوم و چهارم انقلاب که برای دورکردن نوجوانان و کودکان ما از روحیه ایثار و شهادت میلیاردی خرج می‌کنند.
 
وی ادامه داد: باتوجه‌به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جنگ شناختی و جنگ ترکیبی می‌طلبد که این گفتمان و این فرهنگ را به‌شدت و چندین برابر نهادینه‌سازی کنیم.
 
شریفی تصریح کرد: همه فهمیده‌اند که گفتمان انقلاب اسلامی با سکوت و با جنگ سخت قابل ضربه زدن نیست و به این نتیجه رسیده اند که باورهای ما  را خدشه دار کنند و عقاید و فرهنگ اسلامی ما را دچار تزلزل کنند.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: ما در حوزه استانداری و فرمانداری ها با تمام و توان تلاش می کنیم تا در امر دیدار و سرکشی و ابتدا نگاه گره گشایی که بدیهی ترین تکلیف ما به آن پرداخته شود.
 
شریفی زاده افزود: ما مدیون شهدا هستیم، نه به حرف و شعار بلکه برگزاری این جلسات را هم مدیون شهداییم و هنوز نتوانستیم آنطور که بایسته و شایسته است حق شهدا را ادا کنیم.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان هم در این جلسه بیان کرد: شهدای ما دلیرمردانی از نسل  و تبار عاشوراییان بودند و از نسل مالک و عمار و میثم که در راه دفاع از ولایت سر از پا نشناختند و اگر نبودند میرحسینی ها و فارسی ها و باکری ها، میرمرادزهی ها، و هزاران هزار شهید گلگون کفن این آب و خاک، مأذنه قلب ها به جای نغمه باصفای اذان، از صدای ناموزون کرکس ها و کفتار های درنده خوی می افسرد!
 
محمد ناظری ادامه داد: شهدای ما در حقیقت سلاله های ایثار و فداکاری اند که با نثار خون پاکشان، حامل رساترین پیام های وارستگی و آزادگی اند.
 
وی در ادامه با تاکید بر همکاری همه ارگانها و دستگاههای اجرایی در خصوص پرداختن به مسأله مهم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: ما هرچه داریم از شهداست و امروز برای اقتدار ایران اسلامی باید مقام شهدا و خانواده های معظم آنها ارج نهاده شود و باید به کارگیری همه ظرفیت ها برای تحقق اهداف و آرمانهای شهداء و ساماندهی ایثارگران عزیز و یادگاران دفاع مقدس باید اولویت کاری همه دستگاهها باشد.
 
ناظری اشتغال فرزندان معزز شهدا و ایثارگران را مهمترین دغدغه بنیاد نامید و افزود: فرزندان معزز شهدا و ایثارگران امین و مورد اعتماد این نظام هستند و همچون پدران شهید و ایثارگر خود برای صیانت از آرمانهای مقدس این انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.
 
در پایان این جلسه از فرزندان معزز شهدای شاغل در استانداری سیستان و بلوچستان تجلیل به عمل آمد.
 
انتهای خبر/ س
 
  https://asrehamoon.ir/vdci5yazqt1awv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما