تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲
مدیرکل بندر شهید رجایی:

مشکلی از لحاظ سفرهای دریایی نداریم

مدیرکل بندر شهید رجایی گفت: امسال هیچ مشکلی از لحاظ سفرهای دریایی نداریم و برای ایام نوروز سه هزار و ۹۹۳ صندلی تأمین شده است.
مشکلی از لحاظ سفرهای دریایی نداریم
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ آقای حسین‌ عباس‌نژاد گفت: سفرهای دریایی آغاز شده و در ایام سفرهای نوروزی دریایی  ۸۶ شناور مسافری و لندینگ کرافت در مسیرهای دریایی استان هرمزگان تردد خواهند داشت.
به گفته مدیرکل بندر شهید رجایی، از این تعداد ۳۷ شناور مسافری نیز از مرکز استان (بندرعباس به قشم، هرمز، ابوموسی و بالعکس) در قالب سه هزار و ۹۹۳ صندلی آماده جابه جایی مسافران نوروزی در ۱۲ مسیر دریایی هستند.
او می گوید: امسال  خدمات رسانی یک هزار و ۸۰۰ نفر در اجرای مطلوب خدمات و تامین ایمنی سفرهای دریایی در ایام نوروز را انجام خواهیم داد. اجرای طرح نوروزی، ۳۶ شناور مسافری استاندارد با سه هزار و ۷۰۸ صندلی از مقصد بندر حقانی بزرگترین پایانه مسافری دریایی کشور در مسیر قشم، هرمز، لارک و بالعکس  فراهم و خدمات‌رسانی خواهد شد.
عباس نژاد گفت: هیچ مشکلی از لحاظ تردد شناور ها و کمبود شناور نخواهیم داشت و با تمهیداتی که در نظر گرفته شده امسال از لحاظ تامین شناورمسافری نداریم.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcc1mqsx2bqpo8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما