تاریخ انتشار :دوشنبه ۷ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۹
نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص راهکارهای تحقق شعار سال (مهار تورم و رشد تولید) گفت: امیدواریم دولت و مجلس در سال جدید باتوجه‌به آمادگی کشورها برای سرمایه‌گذاری در ایران، ریل‌گذاری مناسبی برای جذب سرمایه‌ها داشته باشند.
دولت و مجلس در سال جدید ریل‌گذاری مناسبی برای جذب سرمایه‌ها داشته باشند
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل ازخبرگزاری فارس؛ رحمت‌الله نوروزی نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص راه‌کارهای تحقق شعار سال (مهار تورم و رشد تولید) گفت: مقام معظم رهبری طی سال های اخیر با محوریت تولید سال‌ها را نامگذاری کرده‌اند که این موضوع بسیار دارای اهمیت و ارزشمند است.
نماینده مردم علی‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه حجم نقدینگی بسیار بالایی در کشور وجود دارد که باید به سمت ایجاد اشتغال، تولید و فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه راکد هدایت شود، ادامه داد: یکی از مسائلی که مقام معظم رهبری در حرم رضوی مطرح کردند در خصوص اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی بود.
وی با تاکید بر اینکه امیدواریم دولت و مجلس در سال جدید با توجه به آمادگی کشورها برای سرمایه گذاری در ایران ریل‌گذاری مناسبی برای جذب سرمایه‌ها داشته باشند، عنوان کرد: باید برای سرمایه‌گذاران داخلی موانع را برطرف و بروکراسی اداری را کاهش دهیم و به نوعی برای آنها فرش قرمز پهن کنیم.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استانداران و فرمانداران باید با نگاه به رشد تولید و اشتغال مولد گام بردارند و بخش خصوصی را برای رفع نیازمندی‌های کشور پیشران کنند، تصریح کرد: باید با قوت به بخش خصوصی کمک کنیم و صندوق توسعه ملی نیز از بنگاه‌داری دست بردارد و به واحدهایی که در تهیه مواد اولیه و ماشین آلات نیازمند مساعدت هستند کمک کند.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، افزود: نباید اجازه دهیم نقدینگی سرگردان اقتصاد جامعه را تضعیف کند، باید نقدینگی به سمت اشتغال، تولید، صادرات و ارزآوری هدایت شود تا شاهد رشد تولید و مهار تورم باشیم.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdch-6nz623nmid.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما