تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۶
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف یک تن و ۲۰۰ کیلو گرم مواد افیونی در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در عملیات مقتدارنه پلیس با سوداگران مرگ در جنوب استان خبر داد.
کشف یک تن و ۲۰۰ کیلو گرم مواد افیونی در جنوب شرق کشور
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، دوستعلی جلیلیان بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر، خاش و مهرستان با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند حرفه‌ای مسلح قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال مواد مخدر از این شهرستان‌ها به استان‌های همجوار را داشتند شناسایی کردند

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم و نامحسوس تحرکات اعضای این باند مسلح روز گذشته یک تیم از این قاچاقچیان را که با چندین دستگاه خودرو از محور مهرستان- سیب سوران قصد جابه جایی مواد مخدر را داشتند شناسایی و با آن‌ها درگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه این عملیات‌ها، تصریح کرد: مأموران پلیس شهرستان‌های ایرانشهر و خاش از محل نگهداری و جابجایی محموله مواد مخدر در این شهرستان‌ها مطلع و منطقه مورد نظر را شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

 وی خاطر نشان کرد: در این عملیات‌ها مأموران پلیس ضمن دستگیری سه سوداگر مرگ و توقیف دو دستگاه خودرو موفق به کشف، یک تن و ۲۰۰ کیلو گرم مواد افیونی شدند.

جلیلیان بر عزم جدی پلیس در برخورد با سوداگران مرگ تأکید کرد و از شهروندان خواست کلیه اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در اختیار قرار دهند.

انتهای خبر/ ف
  https://asrehamoon.ir/vdcgt79q7ak9nw4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما