تاریخ انتشار :يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهم‌ترین ملزومات ما در مسیر انقلاب وحدت است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند هرکس که در پازل دشمن بازی کند چه بداند چه نداند عامل دشمن است.
وحدت یکی از مهم‌ترین ملزومات در مسیر انقلاب است/ فتنه سال ۱۴۰۱ در تاریخ بی‌سابقه بود
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، احمد شفائی صبح امروز در همایش معتمدین، سران طوایف و علمای مناطق جنوب سیستان و بلوچستان و کرمان ضمن ابراز خرسندی بابت حضور در جمع بزرگان این منطقه اظهار کرد: امروز میلاد کریمه اهل بیت و آغاز دهه کرامت است و در پایان این دهه نیز ولادت امام رضا علیه السلام ولی نعمت ما ایرانی هاست که این ایام را به شما تبریک می‌گویم.

وی افزود: همچنین در ایام آغاز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر هستیم که‌امیدواریم یادآوری این ایام یارای ما برای رسیدن به هدف در مسیر حرکت باشد.

فرمانده سپاه سلمان گفت: از بدو پیدایش انسان در کره خاکی، جریان حق و باطل به صورت مداوم در مقابل هم قرار داشتند که البته نوع رویارویی از گذشته تا الان تفاوت‌هایی داشته است.

شفائی تأکید کرد: امروز نوع رویارویی و مقابله حق و باطل تفاوت‌های بسیاری زیادی با گذشته دارد؛ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و با مشخص شدن هویت انقلاب اسلامی ایران دشمنان با تمام توان در مقابل این انقلاب صف‌آرایی کرده و از هیچ ظرفیتی فروگذار نشدند.

وی تصریح کرد: از فتنه‌های آغازین روز‌های انقلاب، طراحی کودتا، حمله نظامی مستقیم، تهاجم فرهنگی، تحریم‌های اقتصادی و هر آنجه که در توان داشتند به کار گرفتند تا انقلاب را از پای در آورند.

فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: روند دشمنی آنان استمرار داشت و در مقاطعی راهبرد آنان سرنگونی، در مقطعی مهار و در مقطعی نیز توقف نظام بود که هر بار شکست خوردند.

وی افزود: در سال ۱۴۰۱ اتفاقی در کشور ما رقم خورد و فتنه‌ای برنامه‌ریزی شد که در تاریخ بی‌سابقه بود؛ دشمن در این سال طراحی کرد و با تمام توان خود به میدان آمد تا به قول خود کار را تمام کند.

شفائی گفت: دشمنان توان اقتصادی، فرهنگی، رسانه‌ای، نظامی، اطلاعاتی و... را به میدان آوردند و تمام این ظرفیت‌ها را علیه مردم ما به کار گرفت.

وی تصریح کرد: دشمن در مواجهه با انقلاب اسلامی چند موضوع مهم را پیگیری نمود؛ دشمن با آگاهی نسبت به مشکلات اقتصادی بر این موضوع تمرکز کرد و بنا داشت تا با فشار سنگین اقتصادی مردم را نسبت به آینده ناامید و اختلاف و چند دستگی در کشور بوجود بیاورد.

فرمانده سپاه سلمان گفت: دشمنان موضوع دیگر که بسیار برای آن تأکید داشتند و تلاش کردند تا آن را به ثمر برسانند منزوی کردن ایران در دنیا بود. همچنین موضوع دیگر که بسیار برای آن هزینه کردند نابسامان جلوه دادن فضای داخلی کشور و ایجاد بلوا در داخل بود که با استفاده از توان رسانه و جنگ نرم این موضوع را پیگیری کردند.

شفایی تصریح کرد: امروز اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم نتیجه تلاش‌های دشمنان و مزدوران آنان در داخل این است که با وجود مشکلات فراوان، ظرفیت‌های عظیمی شناخته و مورد توجه قرار گرفت.

وی افزود: دشمن در زمینه انزوا‌سازی انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و هدایت و رهبری مقام معظم رهبری شکست خورد و شما شاهدید که وضعیت و جایگاه ما در دنیا چیست؛ امروز رژیم کودک کش اسرائیل را مشاهده کنید که چگونه در انزوای داخلی و فشار نیرو‌های مقاومت قرار دارد.

شفایی ادامه داد: در حوزه بی‌ثبات‌سازی و ایجاد نابسامانی داخلی نیز ما امروز بهترین وضعیت را در کشور‌های منطقه داریم که امروز این فرصت بوجود آمده را ما باید قدر بدانیم و از آن بهترین استفاده را ببریم.

فرمانده سپاه سلمان گفت: شما بزرگان وظیفه خطیری در مسیر حرکت انقلاب اسلامی دارید؛ یکی از مهم‌ترین ملزومات ما در مسیر انقلاب وحدت است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند هرکس که در پازل دشمن بازی کند چه بداند چه نداند عامل دشمن است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وحدت را انسجام دهید و محکم‌تر کنید و تلاش کنید تا در هر حدی و در هر مکانی موجب ایجاد وحدت و همدلی شوید.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdchxvnzk23n--d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما