تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۱
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان:‏

رستوران باغ کلبه چوبی بهارستان در آتش سوخت

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: رستوران باغ کلبه چوبی بهارستان در آتش سوخت.
رستوران باغ کلبه چوبی بهارستان در آتش سوخت
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، ابراهیم شهریاری در گفتگو با زاهدنیوز بیان کرد: ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه عصر امروز ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی زاهدان ‏از حریق یک رستوران واقع در خیابان بهارستان مطلع و بلافاصله ۳ تیم اطفای حریق از نزدیک‌ترین ایستگاه به محل حادثه اعزام ‏کرد.‏

وی افزود: هنگام رسیدن آتش‌نشانان، شعله‌های آتش که آلاچیق‌های موجود در محوطه باز رستوران را دربرگرفته بود، کاملاً ‏شعله‌ور شده و دود زیادی از آن به بیرون زبانه می‌کشید‎.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان ادامه داد: آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از قطع گاز و برق رستوران به دو ‏گروه تقسیم شدند و با استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده و لوله‌های آبدهی از چند جهت شعله‌های آتش را مهار و حریق را اطفا ‏نمودند‎.

وی با اشاره به اینکه در زمان وقوع حادثه شهروندی در محل حضور نداشت، اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ‌گونه ‏مصدومی نداشته و علت حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی زاهدان در دست بررسی است‎.

گفتنی است باتوجه‌به وسعت حریق نیروهای اعزامی درخواست نیروی پشتیبان کردند و در مجموع ۶ خودروی اطفای حریق ‏سبک‌وسنگین به همراه ۲۰ آتش‌نشان ظرف مدت یک ساعت موفق شدند آتش را مهار کنند‎.

انتهای خبر/‏
https://asrehamoon.ir/vdcee78z7jh8ppi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما