تاریخ انتشار :يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۳
کارشناس مذهبی گفت: دهه کرامت بهترین فرصت خودسازی برای جوانان به ویژه دختران است که با تاسی از الگوی حضرت فاطمه معصومه (س) در راه کمال قدم بردارند.
دهه کرامت بهترین فرصت خودسازی برای جوانان به ویژه دختران است
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رستم بامری در گفتگو با خبرنگار عصرهامون ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت، اظهار کرد: دختران امروز، مادران آینده اند که آینده سازان مملکت را در دامان خودشان پرورش می دهند لذا با توجه به جایگاه مهم دختران در جامعه و فرهنگ کشور، سلامتی جسمی و روحی و حضور آنان در صحنه های علمی، اجتماعی و سیاسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه الگوبرداری از آن شخصیت بزرگوار را بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت آمیز و سعادتمندی دانست و افزود: دختران ما آینده مادران این سرزمین هستند و با با تربیت فرزندانی پاک دامن و متعهد را در جامعه و در کشور پرورش دهند.

کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه حضرت معصومه (س) به عنوان یکی از بزرگترین بانوان جهان اسلام از فضایل ممتاز و ویژه ای برخوردار بود، تصریح کرد: ایشان از زنان مومن و فداکاری است که در راه امامت و ولایت رنج های طاقت فرسایی کشید

وی با بیان اینکه دهه کرامت بهترین فرصت خودسازی برای جوانان به ویژه دختران است، ادامه داد: دختران با تاسی از شخصیت متعالی و الگویی حضرت فاطمه معصومه (س) باید در راه کمال و توفیق و سعادت الهی قدم بردارند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بامری اذعان کرد: تکریم و تعظیم ایام دهه کرامت، زمینه ساز شرایط مناسبی است تا متولیان فرهنگی در جهت تقویت عقاید دینی جوانان و تعمیق باورهای دینی جامعه بهره لازم را ببرند.

وی گفت: دختر موهبتی از جانب خداوند متعال است که باید قدر این گل های بهشتی را بیشتر دانست .

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdci5uaz5t1aqq2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما