تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۰
فرمانده مرزبانی فراجا گفت: به کشورهای هم‌جوار خودمان تذکر می‌دهیم که حسن هم‌جواری را رعایت کنند و اجازه ندهند کارهای ضد امنیتی از داخل کشورشان انجام شود.
کشورهای همسایه حسن هم‌جواری را رعایت کنند/صبر ما اندازه‌ای دارد
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، احمدعلی گودرزی بیان کرد: به کشورهای همسایه خودمان تذکر می‌دهیم که حسن هم‌جواری را رعایت کنند و ما صبرمان تا حدودی است و نباید اجازه دهند از داخل کشورشان موضوعات ضد امنیتی انجام دهند.

وی ادامه داد: درگیری در برجک مرزبانی «مزه سر» هنگ مرزی سراوان حدود ۲ ساعت با پایمردی رزمندگان مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داشت.

فرمانده مرزبانی گفت: در این درگیری پنج نفر از بهترین همکاران من که سه نفر سرباز و ۲ نفر درجه‌دار مرزبانی به شهادت رسیدند و ۲ نفر نیز مجروح شدند.

اسامی شهدای مرزبان در سراوان به نام‌های گروهبان یکم شهید حسین بادامکی، گروهبان یکم شهید علی غنی باتدبیر، سرباز وظیفه شهید محمد جمال‌زاده، سرباز وظیفه شهید یونس سیفی نژاد و سرباز وظیفه شهید ناصر حیدری اعلام شد.

حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان در شب گذشته و تلاش آنها برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر و غیرتمند برجک مرزبانی "مزه سر" هنگ مرزی سراوان روبه‌رو شد که در این درگیری متأسفانه پنج نفر از مرزبانان عزیز ایران اسلامی‌مان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

انتهای خبر/ ق
 
  https://asrehamoon.ir/vdchqvnzv23n--d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما