تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۴
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

مرز دیگر یک تهدید نیست

معاون سیاسی و اجتماعی با تأکید بر اینکه مرز دیگر یک تهدید نیست، گفت: ایجاد ارتباط هدفمند و هوشمندانه با کشورهای پاکستان، افغانستان، عمان و سایر کشورهای حوزه خلیج‌فارس باتوجه‌به ظرفیت‌های کم‌نظیر و بی‌نظیر استان در دستور کار قرار دارد.
مرز دیگر یک تهدید نیست
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، رضا شریفی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار قصرقند با اشاره به سالروز حماسه سوم خرداد بیان کرد: برای حفظ این آب‌وخاک شاهد فداکاری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های فرزندان برومند ایران‌زمین بوده‌ایم.
 
وی افزود: باید بیش از هر زمان دیگری در کنارهم، همدل، هم‌زبان صرف‌نظر از اختلاف سلیقه‌ها در جهت رشد و تعالی منطقه اقدام کنید.
 
شریفی با اشاره به حوادث اخیر که در استان اتفاق افتاد اظهار کرد: با هوشیاری و بصیرت مردم، نخبگان، ریش‌سفیدان و معتمدین استان نقشه دشمنان بار دیگر خنثی گردید.
 
 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به جنگ ترکیبی، ادراکی شناختی و هیبریتی که همه اینها در یک بسته علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی شد بود، تصریح کرد: دشمنان باتوجه‌به تعصب‌هایی قومی و مذهبی در حوادث اخیر در جهت تجزیه ایران برنامه‌ریزی کرده بودند.
 
 شریفی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: هدف اصلی دشمنان جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی ایران است.
 
 وی بیان کرد: دشمنان ایران‌دوست ندارند ملت ایران پیشرفت نمایند، ولی شاهد پیشرفت ملت ایران در اوج تحریم‌ها در همه ابعاد مختلف علمی، اجتماعی، اقتصادی و.‌‌... هستند.
 
 وی افزود: جمهوری اسلامی ایران ابرقدرت بلامنازع منطقه است و همه دشمنان به دنبال منزوی نمودن ایران هستند.
 
 وی گفت: ما قدردان مردم، نخبگان و ریش‌سفیدان که این‌گونه صبورانه و نجیبانه در کنار مسئولان منصفانه هم کاستی‌ها و هم خدمات و پیشرفت‌هایی که صورت‌گرفته را بیان می‌کنند، هستیم.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان به لزوم توسعه شهرستان قصرقند با استفاده از ظرفیت‌های راهبردی در حوزه بهداشت و درمان، آب و کشاورزی تأکید کرد و افزود: مسئله بومی و غیربومی، و طایفه‌گری که از بعضی تریبون‌ها و رسانه‌ها مطرح می‌گردد، به نفع ملت ایران نیست؛ بلکه باید دولت و ملت در کنار هم بیش از گذشته کمبودها را جبران نمایند.
 
 وی بیان کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئولان در این برهه حساس از تاریخ باید با تمام توان در راه خدمت، جهاد خدمت و هم جهاد تبیین قدم بردارند.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اذعان کرد: شوراها مسئولیت سنگینی دارند، شوراها در کنار مطالبه‌گری باید در کنار مسئولین در زمینه تسهیلگری‌ها اقدام کنند.
 
شریفی با اشاره به آغاز حرکت جهادی اخیر برای پیشرفت و توسعه استان گفت: شاهد رشد استان در حوزه کشاورزی، معادن، دامداری، غنی‌سازی ساحل و فراساحل هستیم.
 
انتهای خبر/ س
 
  https://asrehamoon.ir/vdcf0xdy0w6dvea.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما