تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۰
بسیج رسانه سیستان و بلوچستان با هدف انتشار خبر خوب و ارتقای فرهنگ مثبت در جامعه، کمپینی را راه‌اندازی کرده است که به دنبال ترویج‌ ایده‌های سازنده و بهبود وضعیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی منطقه است.
راه‌اندازی کمپین خبرخوش و‌ امیدآفرین در سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، پوریا یاسینی، ریس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان بیان کرد: رسانه‌ها در استان با هدف ایجاد کمپین خبر خوش و‌امید آفرین، به منظور ارتقای فرهنگ اطلاع‌رسانی و ترویج مفاهیم مثبت در جامعه، به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

وی با اشاره بر تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر انتشار اخبار خوب و تزریق‌امید و نشاط به جامعه، افزود: بسیج رسانه سیستان و بلوچستان با استفاده از فرمایشات مقام معظم رهبری، قصد دارد تا با منتشر خبر خوب، به ترویج فرهنگ پایدار و سازنده در جامعه کمک کند.

یاسینی با اشاره به راه‌اندازی کمپین خبر خوش و‌امید آفرین در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اهالی رسانه سیستان و بلوچستان می‌توانند تا پایان مرداد با تولید اخبار خوب و‌امید آفرین در این کمپین شرکت‌کنند.

وی گفت: این کمپین با هدف گفتمان‌سازی پیرامون اخبار‌امیدآفرین در رسانه‌ها ایجاد شده است و سعی داریم تا وسعت انتشار این اخبار را از رسانه‌های مرجع و کشوری تا لایه‌های رسانه‌های محلی بسط و گسترش دهیم

ریس سازمان بسیج رسانه استان متذکر شد: بدون شک فراگیر شدن کمپین «خبرخوش و‌ امیدآفرین » می‌تواند بخش مهمتری از مرجعیت رسانه را به رسانه‌های داخلی سوق دهد، بنابراین این کمپین از اهمیت دوچندانی برخوردار است، در این راستا از تمامی رسانه‌ها دعوت به عمل می‌آید تا به این کمپین رسانه‌ای محلق شوند.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcaywn6m49ni01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما