تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۸
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی:

ایمان و وحدت راز ماندگاری خرمشهر است

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت ایمان و وحدت راز ماندگاری خرمشهر است.
ایمان و وحدت راز ماندگاری خرمشهر است
اسماعیل حسین زهی در گفتگو با عصرهامون ضمن گرامی داشت عملیات غرورآفرین آزادسازی خرمشهر بیان کرد: سوم خرداد هر سال یادآور حماسه ماندگار رزمندگان اسلام در آزادسازی خرمشهر است که باید پررنگ و پررونق‌تر از گذشته این روز را گرامی و برای نسل جوان تبیین شود.
 
وی افزود: عملیات بیت‌المقدس آن‌قدر عظیم بود و رزمندگان ما در این عملیات مقاومت جانانه‌ای در مقابل ارتش دندان مسلح صدام و ایادی استکبار ایستادگی کردند و باقدرت ایمان خرمشهر را آزاد کردند، حضرت امام خمینی (ره) نیز در این باره فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».
 
حسین زهی نماینده مردم خاش با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر در تاریخ کشور ما یکی از روزهایی است که به‌درستی از آن به‌عنوان نماد سربلندی و غرور ملی یاد می‌شود بیان کرد: خرمشهر به‌عنوان نماد مقاومت مطرح است.
 
وی اظهار کرد: سالروز آزادی شهر خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، وحدت و اتحاد مردم و رزمندگان باعث شد این حماسه غرورآفرین رقم بخورد و برای همیشه در تاریخ ماندگار شود.
 
این نماینده مجلس اظهار کرد: وحدت و اتحاد رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و در عملیات بیت‌المقدس امروز برای همه ما یک الگو است تا با الگوگیری از این حرکت بزرگ امروز بتوانیم در مقابل هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان پیروز شویم.
 
حسین زهی با بیان اینکه سوم خرداد نماد قدرت الهی است افزود: امروز اگر ایران اسلامی در برابر سخت‌ترین تحریم‌های استکبار جهانی تاب آورده و پر غرور در راه توسعه و پیشرفت قرار دارد حاصلش رشادت‌ها و مقاومت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.
 
وی اذعان کرد: وحدت، اتحاد، ایمان و تقوای رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا با دستان خالی در برابر رژیم بعثی عراق ایستادگی و خرمشهر را از اشغال دشمن آزاد کنند.
 
انتهای خبر/ س
 
  https://asrehamoon.ir/vdce778zwjh8pvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما