تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۷
گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرستان مهرستان برگزار شد.
مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در مهرستان برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، حجت‌الاسلام‌والمسلمین وحید خوش‌رو مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در مراسم گرامیداشت سوم خرداد در این شهرستان با اشاره به اینکه آزادی خرمشهر در روز سوم خرداد نمادی از وحدت و همبستگی ملی بود بیان کرد: سوم خرداد برای همیشه این پیام را به همه جهانیان می‌دهد که مردم ایران مردم مبارز و خستگی‌ناپذیر هستند.
 
وی افزود: وقتی که خرمشهر در تسخیر نیروهای بعثی صدام بود مردم غیور ایران از جای‌جای کشور به خرمشهر به کمک نیروهای بسیج و سپاه و ارتش رفتند و از جان خویش گذشتند و دشمن را بیرون راندند.
 
خوش‌رو ادامه داد: همان گونه که معمار کبیر انقلاب به شیوایی تمام فرموده بودند که «خرمشهر را خدا آزاد کرد» در واقعاً هم این‌گونه بود چون مردم ما با دستان خالی خرمشهر را پس گرفتند که همان امداد غیبی الهی بود که شامل حال رزمندگان شد.
 
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده‌اند «خرمشهرها در پیش است»، پرداخت و بیان کرد: منظور از خرمشهرها می‌توان به توطئه‌های هرچند سال یک‌بار دشمنان با استفاده از جریان نفوذی علیه انقلاب اشاره کرد که تازه‌ترین آن «زن زندگی آزادی» بود که بحمدالله با وجود مردمان بصیر و آگاه ایران اسلامی شکست خورد.
 
گفتنی است؛ در این مراسم زنگ‌مقاومت و پیروزی نیز نواخته شد.
 
انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdccixqs42bqe48.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما