تاریخ انتشار :پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۱
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:

فرآیند هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر سیستان و بلوچستان آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از آغاز فرآیند به‌روزرسانی مدارک تعاونی‌ها و بارگذاری در سامانه هوشمند برای شرکت در هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر این استان خبر داد.
فرآیند هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر سیستان و بلوچستان آغاز شد
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، حامد آرامش بیان کرد: فرآیند بروز رسانی مدارک و مستندات و بارگذاری آن‌ها در سامانه هوشمند بخش تعاون برای شرکت در هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر آغاز شد.
 
وی افزود: به‌منظور ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و شناسایی تعاونی‌های موفق و برتر در سطوح استانی و ملی برای معرفی الگو‌های برتر تعاونی به مخاطبین بخش تعاونی و فراهم‌کردن زمینه‌ای برای تشویق تعاونی‌ها به تلاش برای بهبود و ارتقای حوزه‌ها و گرایش‌های مختلف کسب‌وکار، «هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر» هم‌زمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
 
 آرامش گفت: در مرحله اول این فرایند، تعاون گران متقاضی حضور در این رویداد بزرگ ترویج بخش تعاون می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع بخش تعاون به نشانی www.taavoni.mcls.gov.ir نسبت به بروز رسانی مدارک و مستندات و بارگذاری آن‌ها شامل مجامع، صورت‌های مالی «نسخه کامل صورت‌های مالی همراه با یادداشت‌های توضیحی»، شاغلین، برند، صادرات تا ۱۹ خرداد سال جاری اقدام کنند.
 
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: پس از این مرحله، کار پایش و صحت سنجی و بازدید میدانی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 
آرامش گفت: آیین تجلیل از تعاونی‌های برتر استانی و ملی، شهریورماه امسال هم‌زمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/ ق https://asrehamoon.ir/vdchkvnzz23n-6d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما