تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۰
معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی مرزبانی فراجا به همراه فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در راستای بررسی آخرین وضعیت مرزهای استان از یگان‌های تابعه هنگ مرزی زابل بازدید کرد.
بازدید معاون هماهنگ‌کننده مرزبانی فراجا از مرزهای سیستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، حسن اسدالهی به همراه رضا شجاعی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با حضور در یگان‌های تابعه هنگ مرزی زابل توان عملیاتی مرزداران، وضعیت حفاظت فیزیکی یگان‌های مرزی، فعالیت‌های عمرانی و نحوه اجرای طرح‌ها و دستورالعمل‌های سازمانی را مورد بررسی و ارزیابی قرارداد.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی مرزبانی فراجا در این بازدید در جمع مرزداران بیان کرد: خدمت در مناطق مرزی خصوصاً در استان حساس و پهناور سیستان و بلوچستان با شرایط جغرافیایی خاص‌، حقیقتاً یک نوع جهاد در راه خداست و شما مرزداران غیور با وجود سختی‌ها و مشکلات، جانانه از مرزهای ایران عزیز حراست و پاسداری می‌کنید و این زحمات شما در درگاه خداوند بدون اجر و پاداش نمی‌ماند؛ زیرا شما با ایثار و فداکاری امنیت و آسایش را برای مردم به ارمغان آورده‌اید.

وی افزود: یک مرزبان برای موفقیت در مأموریت‌ها، باید مملو از عشق به کشور، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم باشد و مرزنشینان نیز باید مرزبانان را پناهگاه و نقطه امن خود بدانند.

اسدالهی گفت: مناطق مرزی خصوصاً در استان حساس و پهناور سیستان و بلوچستان همواره می‌تواند آبستن حوادث و اتفاقات باشند و ما در مجموعه مرزبانی باید در تمامی لحظات آماده پاسداری و حراست از مرزهای میهن عزیزمان باشیم و با توکل به خداوند و تلاش در جهت کسب آموزش‌های لازم، به بهترین شکل مأموریتمان را انجام دهیم.

بازدید از گروهان‌ها، پاسگاه‌ها و برجک‌های هنگ مرزی سراوان، ارزیابی وضعیت آموزشی مرزداران، بررسی نقاط حادثه‌خیز و خلأهای مرزی، ارزیابی رعایت دستورالعمل‌ها و اجرای طرح‌های عملیاتی از دیگر برنامه‌های بازدید سردار اسدالهی از مرزهای استان بود.


انتهای خبر/ ق https://asrehamoon.ir/vdcefz8zzjh8pzi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما