تاریخ انتشار :جمعه ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۰
وصیت‌نامه شهید؛

در نمازهای جمعه شرکت کنید

شهید محسن علی قهری در وصیت‌نامه خودنوشت: توصیه می‌کنم در نمازهای جمعه شرکت کنید.
در نمازهای جمعه شرکت کنید
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، شهید محسن علی قهری در ۱۵  اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۴۶ در زابل متولد شد و در تاریخ ۱۲ خردادماه ۶۵ در فاو بر اثر جراحات وارده به شهادت رسید و پیکر مطهرش در مزار شهدای زابل به خاک سپرده شد.
 
این شهید در وصیت‌نامه خود نوشته است؛
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
«گمان مبرید آنهایی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده‌اند؛ بلکه زنده مانده و در نزد پروردگار روزی می‌خورند».
 
 به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و بر فرمان خدایی که به فرمان او به میدان آمدم و بر فرمان فقیه و نایب برحق امام مهدی (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) خمینی کبیر بت‌شکن تاریخ به یاری اسلام آمدم و امیدوارم که این خون ناقابلم توانسته باشد ذره‌ای از درخت تنومند اسلام را آبیاری کند.
 
 سلام بر پدر و مادر و خواهران و برادران و دوستان و آشنایان من وصیت‌نامه خود را آغاز می‌کنم هدف من از به جبهه آمدن برای رضای خدا و لبیک گفتن به فرمان رهبر کبیر ایران و آزادی کربلا از دست دژخیمان ما در این حمله آن چنان باید بر رژیم پوسیده صدامی یورش بریم که مانند حسین (ع) یا کشته شویم یا بر دشمن پیروز شویم.
 
من یک وصیت به پدر و مادر مهربانم دارم. انسان یک‌بار بیشتر نمی‌میرد و چه‌بهتر که این مردن در راه خدا و برای‌خدا [باشد]. پدر و مادر داغدارم چگونه می‌توانستم مشاهده کنم که هر روز عده‌ای از بهترین جوانان ما به شهادت می‌رسند و من به کارهای روزمره خود مشغول باشم. مگر ازدست‌دادن حسین (ع) سنگین نبود، مگر آنها نبودند بر فاطمه زهرا (س) که کشته شدند تا دین اسلام پابرجا باشد منهم به نوبه خود از آقا و سرورم حسین (ع) درس مبارزه و جهاد و درس شهادت را آموختم.
 
پدر و مادر مگر از حسین (ع) بهترم که موقعی که سد آب را برایشان می‌بندند و صدای العطش بر آسمان‌ها می‌پیچد، مگر حسین (ع) نبود که اصغر شش‌ماهه‌اش را روی دستانش قرار می‌دهد و می‌گوید اگر به من آب نمی‌دهید، لااقل به این بچه رحم کنید و او را آب بدهید که در این هنگام تیری سه شعبه بر گلوی خشکیده فرزندش می‌زنند و او را سیراب می‌کنند، مادرم، مادرم من می‌روم تا با آخرین قطره خونی که در بدن دارم با یزیدیان زمان بجنگم.
 
پدر و مادر و خواهرانم ناراحت نباشید و بعد از من گریه نکنید و اگر خواستید اشک بریزید برای علی‌اکبر حسین (ع) بیافتید و به یاد فرق شکافته علی (ع) بیافتید و گریه کنید، مادر عزیزم شیر پاکت را حلالم کن.
 
ببخشید که نتوانستم زحمات شما پدر و مادر عزیز که چقدر برای من بیدارخوابی کشیدید را جبران کنم و خواهران و برادران و دوستان مسلمانم توصیه می‌کنم در نمازهای جمعه شرکت کنید تا مشت محکمی باشد بر دهان منافقین برادرانم اسلحه‌ام را زمین نگذارید و راهم را ادامه دهید که اطمینان دارم ادامه می‌دهید.
 
 خدایا گناهان ما را بیامرز.
خدایا، ما را جزء بندگانت قرار بده.
 
 خداوندا، بارالهی، ما را جز یاران امام‌زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) قرار بده.
 بارالهی، معبودا، هرچه زودتر دشمنان ما را خوار و ذلیل بگردان.
 
 خدایا ما را بر دشمن پیروز گردان.
 خدایا، به خانواده‌های شهدا صبر عنایت فرما.
 
انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcg3q9qxak93w4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما