تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۴
معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خبر داد:

مراجعه بیش از ۱۲ هزار دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی به مراکز معاینه فنی در سیستان و بلوچستان

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از مراجعه بیش از ۱۲ هزار دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی به مراکز معاینه فنی در این استان خبر داد.
مراجعه بیش از ۱۲ هزار دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی به مراکز معاینه فنی در سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، تیمور باقری بیان کرد: مراجعه ۱۲ هزار و ۳۳ دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی طی ۲ماهه ابتدایی سال جاری به مراکز معاینه فنی استان که این آمار حاکی از افزایش ۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

وی افزود: این تعداد، هفت هزار و ۸۹۹ مورد قبولی مرتبه اول، هزار و ۹۸۱ مورد قبولی پس از اصلاح عیب و ۲ هزار و ۱۴۳ دستگاه نیز در تست‌های معاینه فنی رد شده‌اند.

باقری هدف از تأسیس مراکز معاینه فنی را کاهش آلودگی هوای ناشی از تردد خودروها و افزایش ایمنی تردد خودروها عنوان و گفت: در حال حاضر در شمال استان تعداد پنج مرکز معاینه فنی فعال هستند که محل فعالیت آنها در شهرستان‌های زابل، زاهدان (۲ مرکز)، خاش و سراوان است.
 
معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امیدواریم با انجام صحیح معاینه فنی خودروها و کنترل سلامت فنی آنها گام مؤثری در افزایش ایمنی سفرهای جاده‌ای و کاهش آلودگی‌های زیست‌محیطی برداشته شود.

انتهای خبر/ ق
  https://asrehamoon.ir/vdcba8b8wrhb0ap.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما