تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۲
طی روزهای گذشته و درست از زمان اعلام خبر دیدار مردم استان با امام خامنه‌ای عزیز، تمامی شخصیت‌ها و رسانه‌های معاند و دشمن با ملت ایران و سیستان و بلوچستان به صورت گسترده به میدان آمده تا بتوانند این اتفاق مهم تاریخی را به حاشیه ببرند.
دلیل قشون‌کشی معاندین علیه دیدار مردم سیستان و بلوچستان با امام خامنه‌ای چیست؟
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، افراد و رسانه‌ها با راه‌اندازی پروپاگاندای رسانه‌ای و با ایجاد فضایی مسموم تلاش کردند که مردم سیستان و بلوچستان را دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی جلوه دهند و مردم انقلابی استان را که تشنه دیدار با مقام معظم رهبری بودند تحت فشار قرار دهند.

در این کارزار رسانه‌ای، دشمنان از تمامی احزاب و گروه‌ها و همچنین تمامی تفکرات به میدان آمدند؛ از گروهک‌های تروریستی گرفته تا شخصیت‌های فراری و همچنین رسانه‌های زرد دروغ پردازی که نیتی جز ایجاد نفرت در منطقه ندارند.

اما مسئله مهم در این قشون‌کشی این است که چرا این افراد سراسیمه به میدان آمده و تلاش دارند به هر طریق ممکن که شده این حرکت مهم را به حاشیه ببرند؟

۱_ آن‌ها می‌دانند که در این اتفاق مهم قرار است تا امام خامنه‌ای عزیز نکات مهمی را بیان نمایند که می‌تواند تمامی رشته‌های آنها را پنبه کند. آن‌ها طی یک سال گذشته
تلاش زیادی کردند تا با یک جنگ ترکیبی بزرگ از طریق رسانه، اقدامات تروریستی، تریبون‌های افراطی و… نظام را در این منطقه به چالش بکشانند و اکنون در آستانه یک شکست بزرگ تاریخی قرار دارند.

۲_ استکبار جهانی و تمامی جبهه معاند علیه جمهوری اسلامی تلاش بسیار زیادی در یک سال اخیر کرد تا بتواند مردم انقلابی استان سیستان و بلوچستان را دشمن و جدایی طلب نشان دهد و حالا در آستانه یک شکست بزرگ قرار دارد و طبیعی است که در چنین شرایطی سراسیمه و با لحن ناپسند برخورد کند.

۳_ دشمنان می‌دانند که نمی‌توانند اقدام مهمی علیه جمهوری اسلامی انجام دهند و از این رو مهم‌ترین هدف دشمن در سیستان و بلوچستان جلوگیری از پیشرفت و توسعه آن است؛ زیرا توسعه سیستان و بلوچستان می‌تواند موجب توسعه نجومی کشور بشود از این رو ناامن جلوه دادن این استان از طریق افراد و رسانه‌های سرسپرده بهترین راه می‌باشد و قطعا در چنین شرایطی این دیدار می‌تواند همه این دسیسه‌ها را باطل کند.

در پایان باید گفت که دشمن در چهار دهه اخیر تمام تلاش خود را برای توقف حرکت عظیم انقلاب اسلامی کرد اما هر بار به در بسته خورد و اکنون نیز مردم انقلابی استان سیستان و بلوچستان با پیروی از شهدای بزرگ خود همچون شهیدان میرحسینی، عالی، مولوی مصطفی جنگی زهی، سبیل اخلاقی، مولوی عبدالواحد ریگی و سایر شهدای عزیز این استان نقشه‌های آنان را با حضور خود نقش بر آب خواهند کرد.

شریف نخعی _ کارشناس مسائل سیاسی

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcj8tevxuqemmz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما