تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۲
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان خبر داد:

معدوم سازی بیش از 2.5 تن گوشت سفید غیرقابل مصرف در زاهدان

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان از معدوم سازی بیش از ۲.۵ تن فرآورده خام دامی ناسالم و غیرقابل مصرف در شهرستان زاهدان خبر داد.
معدوم سازی بیش از 2.5 تن گوشت سفید غیرقابل مصرف در زاهدان
به گزارش پایگله خبری عصرهامون به نقل از فارس، حامد گنجعلی اظهار کرد: در راستای ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه، نظارت‌های بهداشتی مستمر بر عرضه فرآورده‌های خام دامی نظیر رستوران، قصابی و سردخانه‌ها توسط کارشناسان ادارات دامپزشکی در سطح شهرستان انجام می‌شود.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان افزود: در این بازدیدها بیش از 2.5 تن گوشت سفید که به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و شرایط ظاهری بسیار نامناسب، پس از چندین مرحله بازدید و نمونه‌برداری، به علت بالابودن میزان بار میکروبی براساس نتایج آزمایشگاهی منع مصرف انسانی تشخیص داده شد و به دستور مقام قضایی با حضور نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان برابر دستورالعمل‌های نظارتی دامپزشکی معدوم شد.

وی گفت: اداره دامپزشکی زاهدان به منظور افزایش سطح بهداشت و سلامت جامعه به صورت مستمر با هماهنگی و همکاری سایر ادارات مربوطه بویژه مراجع قضایی هیچ گونه اغماضی نداشته و در صورت مشاهده تخلفات موارد را به نحو مقتضی پیگیری قانونی خواهد کرد.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcbwfb8grhb00p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما