تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۲
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خبر داد:

آمادگی ناوگان حمل‌ونقل سیستان و بلوچستان ‏برای خدمت به زائرین رضوی ‏

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از آمادگی کامل همه شرکت‌ها و مؤسسات مسافربری استان ‏برای جابه‌جایی زائرین حرم رضوی در دهه پایانی ماه صفر خبر داد. ‎
آمادگی ناوگان حمل‌ونقل سیستان و بلوچستان ‏برای خدمت به زائرین رضوی ‏
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان، ایوب کرد بیان کرد: باتوجه‌به سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین سالروز شهادت علی بن موسی‌الرضا (ع)، شاهد افزایش سفرهای جاده‌ای به مقصد مشهد مقدس خواهیم بود؛ ازاین‌رو به کلیه شرکت‌ها و مؤسسات مسافربری استان اعلام گردیده تا با تمام توان خود نسبت به جابه‌جایی زائرین حرم رضوی (ع) اقدام کنند.

وی گفت: باتوجه‌به تعیین این اداره کل به‌عنوان معین استان‌های خراسان جنوبی و گلستان، در مجموع ۴۵ دستگاه اتوبوس از ظرفیت ناوگان اتوبوسی استان در اختیار استان‌های مذکور به‌منظور برنامه‌ریزی بازگشت زائرین حرم رضوی قرار خواهد گرفت. 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تصریح کرد: مسافرین و هم استانی‌ها می‌توانند به‌منظور تهیه بلیت اتوبوس به مقصد مشهد مقدس، ضمن مراجعه به شرکت‌های مسافربری مستقر در پایانه‌های مسافربری استان، از طریق وب‌سایت‌های www.safar724.com و www.payaneha.com اقدام به خرید بلیت اینترنتی کنند.

کرد گفت: زائرین در صورت مشاهده هرگونه مشکل در طول مسیر، می‌توانند شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه ارتباطی ۱۴۱ با مرکز مدیریت راه‌ها مطرح کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بررسی و رفع آن اقدام لازم به عمل می‌آید.
 
انتهای خبر/ ف https://asrehamoon.ir/vdcevx8zxjh8ppi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما