تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۱
با حضور سرپرست اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان و نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ‌استان، اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت در این اداره کل برگزار شد.
جلسه کارگروه توسعه مدیریت میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۲
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در دفتر سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.

این جلسه با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی، معاونین، کارشناسان مربوطه، با بررسی کلی ارزیابی عملکرد ۱۴۰۱ معاونت‌ها و همچنین تشریح برنامه‌های عملیاتی اجرایی معاونت‌ها در سال۱۴۰۲ تشکیل شد.

نماینده سازمان مديريت و برنامه‌ریزی استان در این جلسه اظهار کرد: از مجموع شاخص‌ های عمومی و تخصصی رتبه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سال ۱۴۰۱ در بین ۶۱ دستگاه امتیاز مکتسبه عدد ۴۷ و از مجموع امتیاز عدد ۹ رتبه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در گروه فرهنگی، علمی و آموزشی، امتیاز مکتسبه عدد ۵ است.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcg7w9qnak9334.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما