تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

محموله ۱۷۱ کیلوگرمی شیشه در سیستان و بلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۱۷۱ کیلوگرم ماده مخدر شیشه توسط تکاوری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و مأموران انتظامی خاش خبر داد.
محموله ۱۷۱ کیلوگرمی شیشه در سیستان و بلوچستان کشف شد
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار دوستعلی جلیلیان در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان خاش طی کار فنی و اطلاعاتی بر روی اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد افیونی مطلع شدند، قاچاقچیان قصد دارند محموله مواد مخدری را به مرکز کشور انتقال دهند.
 
وی افزود: بلافاصله مأموران وارد عمل شده و ضمن پایش و رصد تحرکات احتمالی در یک عملیات غافلگیرانه و سریع نسبت به بازرسی منزل موصوف اقدام کردند.
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه یک نفر قاچاقچی در محل دستگیر شد، تصریح کرد: در این عملیات طی بازرسی از منزل ۱۷۱ کیلوگرم ماده مخدر شیشه کشف و ضبط  شد.
 
سردار جلیلیان با تأکید بر اینکه کارکنان پلیس خواب را از چشمان خود می‌گیرند تا سوداگران مرگ به اهداف شوم خود نرسند، از شهروندان فهیم درخواست کرد هر موردی را که احساس می‌کنند علتی باشد برای ایجاد ناامنی در سطح استان، از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcjotevouqemmz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما