تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

پایان کار دو شرور سابقه‌دار در زابل  

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری دو شرور سابقه‌دار که با اقدامات مجرمانه خود باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شهروندان شده بود، خبر داد.
پایان کار دو شرور سابقه‌دار در زابل  
 به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار دوستعلی جلیلیان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اقدامات مجرمانه مکرر دو نفر شرور در سطح استان و شهرستان زابل و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، تیمی از مأموران انتظامی شهرستان زابل برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
 
این مقام ارشد انتظامی افزود: مأموران پلیس پس از انجام یک سری تحقیقات پلیسی از حضور و تردد این دو شرور تحت تعقیب در سطح شهرستان زابل مطلع که طی یک اقدام برنامه‌ریزی‌شده و ضربتی متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از محل ۱۰ کیلو تریاک کشف و ضبط کردند.
 
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: از جمله اقدامات مجرمانه این دو شرور سابقه‌دار می‌توان به چندین مورد اخلال در نظم عمومی از طریق تیراندازی، قتل یک شهروند زاهدانی باانگیزه اختلاف قبلی، درگیری با مأموران و توهین و درگیری با شهروندان اشاره کرد که با نیت قدرت‌نمایی و ایجاد رعب و وحشت انجام داده‌اند.
 
سردار جلیلیان در پایان ضمن قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس تأکید کرد: پلیس در خصوص برخورد با افرادی که باعث بروز ناامنی و ایجاد بی‌نظمی در جامعه می‌شوند، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد و به مخلان نظم و امنیت اجازه جولان نخواهد داد
 
انتهای خبر/
 
  https://asrehamoon.ir/vdcgyw9qtak9334.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما