تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۴
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار خبر داد:

دستگیری سارق حرفه ای موتورسيكلت در چابهار

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری سارق حرفه ای موتور سیکلت با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
دستگیری سارق حرفه ای موتورسيكلت در چابهار
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد ثمره حسینی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهر چابهار، موضوع دستگیری سارق و یا سارقان در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
 
وی افزود: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت کلانتری 11 این شهرستان هنگام گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی، به راکب یک دستگاه موتور سیکلت مشکوک و در یک اقدام سریع و غافلگیرانه آن را قبل از فرار متوقف کردند ، که پس از بررسی مشخص شد موتورسیکلت سرقتی بوده و سارق آن نیز دستگیر شد.
 
سرهنگ ثمره حسینی در ادامه بیان داشت: متهم پس از انتقال به کلانتری به فعالیت بزهکارانه خود اعتراف و در تحقیقات تکمیلی پلیس به 10 فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان اعتراف که در ادامه موتورسیکلت کشف شده طی بررسی انجام شده به صاحب آن تحویل گردید .
 
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست تا ضمن رعایت هشدارهای انتظامی، از پارک و رها کردن موتورسیکلت خود بدون قفل و زنجیر و تجهیزات بازدارند سرقت خودداری کنند.
 
انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdchwxnzm23n--d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما