تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۵
امام‌جمعه موقت زاهدان گفت: دیدار با رهبر انقلاب نمایش‌دهنده وحدت و همبستگی مردم استان بود که جلوه زیبایی در بین اقشار جامعه و علمای شیعه و سنی داشت.
دیدار با رهبر انقلاب نمایش‌دهنده وحدت مردم سیستان و بلوچستان بود
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید خلیل حسینی در گفتگو با خبرنگار زاهدنیوز در ارتباط با دیدار رهبر انقلاب با مردم سیستان و بلوچستان بیان کرد: بعد از مدت‌های طولانی و پس از گذشت سال‌ها که دیدار مردم استان با رهبر انقلاب حاصل نشده بود توفیقی حاصل شد که این دیدار مبارک اتفاق افتاد.
 
وی ادامه داد: از مهم‌ترین دستاوردهایی که این دیدار برای ما داشت از نظر عاطفی بود که شیرینی آن در دل‌وجان سال‌ها باقی خواهد ماند باید گفت که این دیدار نمایش‌دهنده وحدت و همبستگی مردم سیستان و بلوچستان بود و چنان جلوه زیبایی داشت که هم در بین اقشار جامعه مردم عادی و هم در بین علمای شیعه و سنی به‌خوبی رخنه کرد.
 
امام‌جمعه موقت زاهدان تشریح کرد: نکته بسیار مهم این دیدار فرمایشات مقام معظم رهبری بود فرمایشات و سخنانی که بسیار به جا، درست، مدبرانه و امیدوارکننده بود، همچنین این سخنان هوشیار دهنده و هوشیارکننده بود و بسیار مفصل برای هوشیاری آحاد مردم صحبت کردند.
 
وی در ارتباط با فرمایشات رهبر انقلاب افزود: مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در صحبت‌های خود به دشمنی‌ها و سوءظن‌های دشمنان اشاره کردند که دشمن قطعاً از دشمنی‌کردن کوتاه نمی‌آید وظیفه ما این است که کاملاً هوشیار باشیم تا در میدانی که دشمن می‌خواهد بازی نخوریم و بازی نکنیم.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی تصریح کرد: مقام معظم رهبری آمادگی برای توطئه‌های دشمن را این‌گونه فرمودند؛ «که قدرت‌های بزرگ که درگذشته وجود داشتند و امروزه رو به افول هستند این افول به این معنا است که دشمن و توطئه‌هایش کم شده؛ اما همچنان آنان در ضربه‌زدن به ما جدی هستند و ما نیز در مقابله با آنان جدی‌تر هستیم.» این جمله به مردم این هشدار را می‌دهد که یک‌لحظه نباید از توطئه‌های دشمنان غافل شوند.
 
وی در پایان با شاره به دیدار انجام شده اذعان کرد: این سفر سفری دلچسب، زیبا و دلنشین بود که خاطره آن برای مردم استان ماندگار شد و امیدوار هستیم که خداوند سایه بلندپایه عزیز ملت ایران را حفظ کند و وجود ایشان را سال‌های سال برای ما و جامعه اسلامی باقی نگه دارد.
 
 
انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcfymdyxw6dvea.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما