تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۶
فرمانده مرزبانی فراجا از هلاکت شرور سابقه‌دار عامل حمله به نیروهای نظامی و انتظامی در مرز سراوان و کشف ۶۲۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.
عامل حمله به نیروهای نظامی و انتظامی در مرز سراوان به هلاکت رسید
به گزارش پایگاه خبری عصر هامون به نقل از مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار احمدعلی گودرزی بیان کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزبانان استان از فعالیت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مرزهای سراوان مطلع و با اجرای عملیاتی برنامه‌ریزی شده و هدف‌مند، موفق به کشف مواد مخدر شدند.
 
وی افزود: بعد از چند شبانه‌روز کار اطلاعاتی و شناسایی محل تردد احتمالی قاچاقچیان، دلاورمردان هنگ مرزی سراوان با تسلط اطلاعاتی نسبت به کنترل و انسداد مسیرهای تردد قاچاقچیان اقدام و با انجام عملیاتی مسلحانه، هدف‌مند و سریع، موفق به زمین‌گیر کردن قاچاقچیان و هلاکت یک نفر از آنان شدند.
 
فرمانده مرزبانی فراجا ادامه داد: در این عملیات سنگین و در درگیری مسلحانه مقدار ۶۲۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش و تعداد ۲ قبضه سلاح جنگی به همراه ۱۱ تیغه خشاب و ۲۳۱ فشنگ مربوطه و یک دستگاه خودرو هایلوکس کشف شد.
 
وی اظهار کرد: پس از احراز هویت و استعلام‌های به‌عمل‌آمده از سوابق فرد به هلاکت رسیده محرز شد، شرارت‌های معدوم «صابهان شهنوازی» معروف به صاحب خان گمشادزهی که مدت‌هاست در حمله به نیروهای نظامی و انتظامی شرکت گسترده داشته و یکی از عوامل شهادت ۲۱ نفر از کارکنان فراجا و همچنین عامل زخمی‌شدن تعدادی دیگر از همکاران بوده است.
 
گفتنی است؛ شرور مذکور سابقه قتل و گروگان‌گیری مسلحانه تعدادی از مردم مرزنشین را نیز در پرونده خود دارد.
  https://asrehamoon.ir/vdcezx8zojh8pfi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما