تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۴
رئیس‌جمهور از اختصاص اعتبار و اختیارات ویژه به استاندار سیستان و بلوچستان، باهدف تسریع در آبادانی و عمران این استان خبر داد.
اختصاص اعتبار و اختیارات ویژه به استاندار سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی از اختصاص اعتبار و اختیارات ویژه به استاندار سیستان و بلوچستان خبر داد و بیان کرد: دادن اختیار ویژه به استاندار سیستان و بلوچستان، تعیین اعتبارات ویژه برای طرح‌های مهم استان از جمله طرح آبرسانی، پیگیری مجدانه نسبت به حقابه و همچنین پیگیری و نشست با شورای راهبردی استان متشکل از مسئولان مختلف، از دیگر برنامه‌هایی است که برای این استان در نظر گرفته شده است.
 
رئیس‌جمهور افزود: حدود دو تا سه ساعت وقت گذاشتم و با مسئولان این استان جلسه داشتم. معاون اول کار را دنبال کردند و با همکاری وزرای مختلف منویات مقام معظم رهبری و تحقق آنچه که ایشان هم قبلاً و هم در جلسه دیدار با مردم سیستان و بلوچستان به آن اشاره کرده‌اند، در دستور کار جدی دولت قرار گرفته است.
 
آیت‌الله رئیسی بیان کرد: امیدواریم که خبرهای بسیار خوبی به‌زودی برای مردم استان سیستان و بلوچستان داشته باشیم و دولت دراین‌ارتباط بتواند کارنامه درخشانی داشته باشد تا خدمت رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز این کارنامه تقدیم شود.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcj8tevtuqemaz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما