تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۳
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد:

صدور مجوز پذیرش بیمار خارجی در بیمارستان دارالشفاء میرجاوه

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با صدور مجوزها از جانب وزارت بهداشت، بیمارستان دارالشفاء میرجاوه تنها بیمارستان ۳۲ تختخوابی بین المللی در کشور شد.
صدور مجوز پذیرش بیمار خارجی در بیمارستان دارالشفاء میرجاوه
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، محمدکاظم مؤمنی بیان کرد: بیمارستان دارالشفای میرجاوه جزو معدود بیمارستان‌های کشور است که به‌ازای هر تخت یک متخصص و ۱/۲ پرستار در آن حضور دارد.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه این بیمارستان، با استفاده از زیرساخت‌های مناسب موجود، ماهانه ۳ هزار بیمار را در کلینیک‌های تخصصی خود پذیرش می‌کند.
 
دکترمومنی اضافه کرد: متخصصین رشته‌های جراحی، رادیولوژی، داخلی، زنان، اطفال، عفونی، قلب، چشم‌پزشکی در این بیمارستان به درمان بیماران مشغول‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه روند پذیرش بیماران خارجی، تداخلی با درمان هم‌وطنانمان ندارد گفت: روند ارائه خدمات به هم‌میهنانمان در تمام بیمارستان‌های دارای مجوز پذیرش بیماران خارجی، همانند گذشته خواهد بود.
 
وی با اشاره به تدوین فرایندهای پذیرش بیمار خارجی در این بیمارستان، ادامه داد: اتاق‌هایی مجزا، برای پذیرش بیماران خارجی در دارالشفا در نظر گرفته شده و کارکنان برای پذیرش و درمان، مسلط به زبان اردو هستند.
 
دکتر مؤمنی همچنین گفت: دسترسی اتباع کشور پاکستان به بیمارستانی با شرایط مطلوب و متخصصین باتجربه و تشابه فرهنگی مردم و همچنین نبود نظیر این بیمارستان تا چند صد کیلومتر در عمق کشور پاکستان، از مزایای ترجیح دریافت خدمات درمانی در دارالشفای محسوب می‌شود.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcewx8zvjh8pfi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما