تاریخ انتشار :جمعه ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۴
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر تفکر بسیج که برگرفته از فرهنگ قرآنی است همچون دوران دفاع مقدس در جامعه ترویج شود، بسیاری از مشکلات بر طرف می‌شود.
ترویج تفکر بسیج راه حل بسیاری از مشکلات سیستان و بلوچستان است
یه گزارش پایگاه خبری عصرهامون، ظهر امروز محمد کرمی روز جمعه در جریان دیدار با تعدادی از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس در شهرستان زابل ضمن تسلیت ایام عزاداری دهه آخر ماه صفر بیان کرد: دوران دفاع مقدس یک دوران ویژه در عمل به فرمان الهی بود.

وی افزود: اگر تفکر بسیج که برگرفته از فرهنگ قرآنی است همچون دوران دفاع مقدس در جامعه ترویج شود، بسیاری از مشکلات بر طرف می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با وجود تحمل سخت‌ترین شرایط یک لحظه از یاد خدا غافل نشدند و به همین دلیل هم به پیروزی رسیدند.

وی اذعان کرد: عالم محضر خداست و اوست که به نهان و آشکار ما آگاه است بنابراین باید با تمام وجود برای مردم کار کنیم.

کرمی خاطرنشان کرد: امروز ما در جنگ شناختی قرار داریم و دشمن نیز با وجود ظرفیت‌های فراوان سعی در ناامید کردن مردم دارد بنابراین باید هوشیار باشیم.

وی ادامه داد: باید زمینه لازم را فراهم کنیم تا فرزندان ما فرهنگ کار و اشتغال را در جامعه ترویج دهند و روی پای خود بایستند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی زبان زد جهانیان است که این امر ثمره خون شهدا و ایثارگری شما عزیزان است.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcdss0f9yt0956.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما