تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۶
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: تعاونی‌های سازنده واحدهای نهضت ملی مسکن این استان موظف‌اند به‌سرعت تسهیلات را از بانک‌های عامل جدید پیگیری کنند.
تعاونی‌های مسکن موظف‌اند تسهیلات را از بانک‌ها پیگیری کنند
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، عطا اله اکبری ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران حوزه مسکن شمال سیستان و بلوچستان که باهدف تسریع در ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن استان برگزار شد، بیان کرد: در حال حاضر که موضوع اخذ تسهیلات از طریق بانک‌های عامل دیگر مانند بانک‌های ملی، تجارت، ملت و صادرات مطرح است باید تعاونی‌ها به‌سرعت اخذ تسهیلات را از طریق شعب پیگیری کنند.
 
وی تأکید کرد: باتوجه‌به اینکه ساخت و اتمام واحدهای نهضت ملی مسکن از اولویت‌های مهم استان و این اداره کل است تمام تعاونی‌ها باید به‌سرعت و در زمان مقرر واحدهای تعیین شده را به اتمام برسانند.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان تصریح کرد: در هفته گذشته بیش از هشت هزار واحد نهضت ملی مسکن به بانک‌های عامل جدید معرفی شدند که بانک‌ها باید در خصوص پرداخت فوری تسهیلات به تعاونی‌های سازنده همکاری لازم را داشته باشند.
 
وی افزود: همچنین بانک‌های سیستان و بلوچستان باید به استناد مصوبات شورای مسکن همکاری لازم را برای پرداخت تسهیلات داشته باشند.
 
انتهای خبر/ 
  https://asrehamoon.ir/vdcayen6u49ni01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما