تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۷
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

طلافروش کلاهبردار در دام پلیس

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یک طلافروش که با سو استفاده از اعتماد مردم مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد.
طلافروش کلاهبردار در دام پلیس
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پلیس، دوستعلی جلیلیان بیان کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان از صاحب یک طلافروشی مبنی بر کلاهبرداری و سرقت طلاهایشان رسیدگی به موضوع در دستور کارویژه کارگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
 
وی افزود: مأموران با انجام تحقیقات میدانی و کار دقیق پلیسی متهم را شناسایی و یک اقدام برنامه‌ریزی شده دستگیر و پلیس آگاهی استان دلالت دادند.
 
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهم در مواجهه با ادله و مستندات پلیس لب به اعتراف بازکرده و با اقرار بزه انشابی گفت با تحریک حس طمع‌ورزی در مشتریان با وعده و عیدهای واهی از جمله دادن سود با مبلغ فراتر از سود بانکی و با کرایه‌کردن طلاها و خریدن آنها به‌صورت مدت‌دار افراد را اغفال و طلا و سکه‌های آنان را امانت گرفته و صرف بدهی‌های دیگرم می‌کردم.
 
جلیلیان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کلاهبرداری‌های صورت‌گرفته توسط متهم را ۱۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: دراین‌رابطه پرونده تشکیل و فرد مذکور برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.
 
انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdciwpaz3t1aqy2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما