تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۸
معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد:

جابه‌جایی ۱۸۰۰ زائر حرم رضوی به‌وسیله ناوگان حمل‌ونقل جنوب سیستان و بلوچستان

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هم‌زمان با آغاز طرح جابه‌جایی زائرین حرم رضوی تا کنون، یک هزار و ۸۰۰ زائر با ۵۳ سرویس اتوبوسی از طریق ناوگان حمل‌ونقل عمومی جنوب استان به مشهد مقدس اعزام شدند.
جابه‌جایی ۱۸۰۰ زائر حرم رضوی به‌وسیله ناوگان حمل‌ونقل جنوب سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان علی قبا بیان کرد: هم‌زمان با آغاز طرح جابه‌جایی زائرین حرم رضوی تا کنون، یک هزار و ۸۰۰ زائر با ۵۳ سرویس اتوبوسی از طریق ناوگان حمل‌ونقل عمومی جنوب استان به مشهد مقدس اعزام شدند.
 
معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان افزود: باتوجه‌به بازگشت زائران حرم رضوی از ۲۵ شهریور، ناوگان حمل‌ونقل مسافری جنوب استان با اعزام اتوبوس‌های موردنیاز، اقدامات لازم برای انتقال زائران به جنوب این استان را انجام داده است.
 
وی ادامه داد: پس از اجرای طرح جابه‌جایی زائران اربعین حسینی، ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافری جنوب استان شامل رانندگان حمل‌ونقل عمومی، مدیران عامل و دست‌اندرکاران شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل عمومی و همکاران اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای همچنان در حال خدمت‌رسانی به زوار امام رضا (ع) هستند.
 
قبا یادآور شد: مسافران می‌توانند برای دریافت بلیت برگشت با ناوگان اتوبوسی به جنوب استان نیز به وب‌سایت‌های شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر به نشانی سفر ۷۲۴ و www.payaneh.ir  مراجعه کنند.
 
 معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سامانه ۱۴۱ را بهترین پل ارتباطی میان مردم و مسئولین این اداره کل عنوان کرد و گفت: رانندگان و مدیران فنی شرکت‌های مسافربری برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها و طرح مشکلات، پیشنهادها و انتقادات خود در حوزه فعالیتشان را از همین طریق با ما در میان بگذارند و همچنین کلیه کاربران جاده‌ای نیز می‌توانند برای انعکاس نظرات خود چه در حوزه راه‌ها و چه حوزه حمل‌ونقل از طریق سامانه ۱۴۱ با ما مطرح کنند.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdch-xnzq23n-qd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما