تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۱
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

آگاهی‌بخشی جوانان بهترین راه مقابله با تهدیدات دشمن است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بهترین راه مقابله با تهدیدات هویت ستیزانه دشمن آگاهی‌بخشی و افزایش بینش جوانان و نوجوانان است.
آگاهی‌بخشی جوانان بهترین راه مقابله با تهدیدات دشمن است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، رضا شریفی در همایش سراسری مدیران مدارس سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش الگویی و تربیتی معلمان و مدیران در بین دانش‌آموزان بیان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری دشمن به دنبال تسخیر مغزها، اندیشه‌ها و ایده‌های نسل جوان و نوجوان است و هوشیاری و بصیرت‌افزایی در بین جامعه فرهنگیان و دست‌اندرکاران عرصه تعلیم‌وتربیت ضروری است.
 
وی ادامه داد: ازآنجایی‌که دشمن برای نسل جوان و نوجوان ما برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری گسترده‌ای را آغاز کرده و ادامه خواهد داد، هوشیاری و بصیرت‌افزایی در بدنه آموزش‌وپرورش بسیار تأثیرگذار و ماندگار است و در این مجال فرهنگیان فهیم و خوش‌فکر قطعاً موتور محرک و پیشران جامعه و شرایط حاکم بر آن بوده و خواهند بود.
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار افزود: وحدت و امنیت ۲ محور اساسی و اصولی در راستای توسعه و بالندگی هر جامعه‌ای است و شرایط امروز ایران اسلامی بیش‌ازپیش نیازمند همدلی، هم‌افزایی و اتفاق‌نظر بین آحاد جامعه و مجموعه‌های مختلف است.
 
شریفی تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های اجتماعی، سیاسی، علمی و فرهنگی استان در مسیر پیشرفت و توسعه آن یک ضرورت است.
 
وی بیان کرد: در حوزه اقناع افکار عمومی باید تلاش بیشتری انجام گیرد، یکی از شاخصه‌های مهم در این مسیر اهمیت دوچندان جهاد تبیین و بیان دستاوردها و افتخارات نظام اسلامی است که باید به‌درستی و با درکی صحیح در همه ابعاد به آن بپردازیم.
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار گفت: تهاجم دشمن همه‌جانبه است و بر ماست که با فهم مشترک و درک صحیحی از وضعیت موجود و شرایط پیشرو در مسیر تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرده و گام‌های مؤثری برداریم.
 
شریفی ادامه داد: زمان‌شناسی، موقعیت‌شناسی و شناخت شرایط پیرامون جامعه بسیار مهم است، از همین روی روشنگری و آگاهی‌بخشی نسل امروز در حوزه دانش‌آموزی و همراه‌کردن و همگام کردن آنان با اهداف و مبانی نظام قطعاً نتایج درخشانی به دنبال خواهد داشت.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcbzfb8grhb0zp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما