تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۶
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

انهدام باند سارقان موتورسیکلت و تلفن همراه در زابل

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری اعضای یک باند چهار نفره سارقان موتورسیکلت و تلفن همراه با ۳۰ فقره سرقت در شهرستان زابل خبر داد.
انهدام باند سارقان موتورسیکلت و تلفن همراه در زابل
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پلیس، مرتضی جوکار بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت و تلفن همراه در سطح شهرستان زابل، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.
 
وی افزود: مأموران پلیس با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود و انجام اقدامات تخصصی، چهار نفر اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت را در سطح شهرستان زابل شناسايی و در يک عمليات پلیسی این سارقان را داخل مخفیگاهشان دستگير کردند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهمان که بین ۱۹ تا ۳۵ سال سن دارند در بازجویی‌های اولیه پلیس و روبه‌روشدن با مستندات سرقت‌های صورت‌گرفته به ۱۳ فقره سرقت تلفن همراه، هشت فقره سرقت موتورسيکلت، پنج فقره سرقت قطعات و محتويات داخل خودرو، دو فقره سرقت احشام و دو فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کردند.
 
جوکار در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی علت وقوع بسیاری از این سرقت‌ها را بی‌توجهی مالکان به هشدارهای پیشگیری از سرقت دانست و اظهار کرد: رهاکردن موتورسیکلت بدون قفل و زنجیر در معابر، روشن گذاشتن آن در معابر و ترک لحظه‌ای و جاگذاشتن سوئیچ بر روی موتورسیکلت از مهم‌ترین مصادیق بی‌توجهی به اصول امنیتی در نگهداری از این وسیله نقلیه است.
 
انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcd5s0fxyt0956.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما