تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۳
فرمانده مرزبانی سيستان و بلوچستان خبر داد:

توقيف خودرو حامل موادافيونی در مرزهای سيستان و بلوچستان

فرمانده مرزبانی سيستان و بلوچستان گفت: خودروی ترانزيت حامل بيش از ۷۰۰ کیلوگرم موادافيونی شيشه در مرزهای شمالی سيستان و بلوچستان توقیف شد.
توقيف خودرو حامل موادافيونی در مرزهای سيستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از فرمانده مرزبانی سيستان و بلوچستان، رضا شجاعی بیان کرد: مأموران پست مراقبت پل ابريشم با اقدامات گسترده اطلاعاتی و همکاری سربازان گمنام امام‌زمان در راستای اجرای طرح تشديد كنترل مرزهای جنوب شرق كشور، در يك عمليات هوشمندانه توانستند در حين كنترل خودروهای عبوری، مقاديری مواد مخدر از نوع شيشه كه در درون كانتينر خودرو ترانزيت به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود را كشف کنند.
 
وی افزود: مرزداران با بررسی شواهد و قرائن موجود موفق شدند در بازرسی از خودرو ترانزيتی كه قصد داشت از طريق پل مرزی ابريشم از سمت افغانستان به عمق كشورمان وارد شود مقدار ۷۰۱ كيلوگرم شيشه را كشف كنند.
 
فرمانده مرزبانی استان با بيان اينكه دستگيری متهمين اين پرونده در دستور كار مرزبانی و سربازان گمنام امام‌زمان قرار دارد، تصریح کرد: در اين عمليات مرزداران علاوه بر كشف تعداد ۷۰۱ بسته شيشه به وزن ۷۰۱ كيلوگرم، تعداد يک دستگاه خودرو ترانزيت را نيز توقيف كردند.
 
شجاعی از عزم جدی مأمورين در مبارزه جدی با سوداگران مرگ و متجاوزان مرزی تقدير كرد و گفت: به‌منظور برخورد با هرگونه تجاوز مرزی، قاچاق سوخت، كالا و مواد مخدر، اين فرماندهی اقدامات گسترده‌ای در مرزهای استان به اجرا گذاشته و مرزداران باهدف صيانت از سلامت و شادابی مردم جامعه، با ايمانی راسخ و با بهره‌گيری از تجهيزات فنی و گشت‌های منظم خودرويی و پياده، با هرگونه تحرک متجاوزين و قاچاقچيان قاطعانه برخورد خواهند كرد.

انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcc41qsx2bqem8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما