تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

بهره‌گیری از ظرفیت‌های مساجد یک ضرورت است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: باید بتوانیم از ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی، علم‌آموزی، ورزش، اشتغال مساجد بیشترین بهره را ببریم.
بهره‌گیری از ظرفیت‌های مساجد یک ضرورت است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، صبح امروز احمد شفائی در جلسه ویدئوکنفرانس صالحین سیستان و بلوچستان که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهرستان‌ها برگزار شده بود، ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه اظهار کرد: سپاه به‌عنوان حافظ انقلاب و دستاوردهای آن وظیفه دارد در تمامی عرصه‌هایی که برای حفاظت از آن نیاز است وارد شود.
 
وی افزود: یکی از مهم‌ترین عرصه‌هایی که نیاز امروز جامعه است تا به آن توجه شود مسئله فرهنگی است؛ در عرصه فرهنگی تلاش سپاه این بود که بتواند اقدامات تأثیرگذاری را ذیل قرارگاه فرهنگی استان انجام دهد.
 
فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: ما در زمینه اقدامات فرهنگی شاهد این بودیم که روزبه‌روز بر تجربه و داشته‌های بچه‌های ما افزوده شده و کارها امروز باکیفیت بهتری برگزار می‌شود.
 
وی گفت: حلقه‌های صالحین یکی از برنامه‌های فرهنگی، تربیتی سپاه استان است و باتوجه‌به داشته‌هایی که دادیم توانسته‌ایم دوره‌های آموزشی خوبی برگزار کنیم.
 
شفائی در پایان خاطرنشان کرد: ما به دنبال آن هستیم و باید بتوانیم از ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی، علم‌آموزی، ورزش، اشتغال و... مساجد بیشترین بهره را ببریم تا بتوانیم تأثیرگذاری بیشتری را بر جامعه هدف بگذاریم.

انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcg7w9qtak93u4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما