تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۵
دستیار استاندار سیستان و بلوچستان در امر مردمی‌سازی دولت:

روند گزینش دستیار فرمانداران سیستان و بلوچستان در حال اجرا است

دستیار استاندار سیستان و بلوچستان در امر مردمی‌سازی دولت گفت: هنوز هیچ‌کدام از دستیاران فرمانداران در شهرستان‌های استان منصوب نشده‌اند.
روند گزینش دستیار فرمانداران سیستان و بلوچستان در حال اجرا است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، رضا جعفری در جمع خبرنگاران بیان کرد: در دولت سیزدهم و به‌منظور دخیل کردن مردم در امر تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری و اجرا؛ مقرر شد تا تعدادی از جوانان نخبه، انقلابی، مومن و متعهد، متخصص و نام‌آشنا که از بدنه جامعه بوده و در میان مردم به خوشنامی شهره هستند به‌عنوان دستیار و به‌صورت جهادی در کنار فرمانداران هر شهرستان بکار گیری شوند.
 
وی افزود: این روند در استان سیستان و بلوچستان نیز در حال اجرا است و باتوجه‌به اینکه انتخاب این افراد بسیار مهم و حساس است و باید چهره‌های جهادی و فعال و دارای اعتبار مردمی معرفی شوند تعدادی از آنها به‌عنوان گزینه پیشنهادی معرفی شده و مراحل گزینش و تأیید صلاحیت آنها برای خدمت و همکاری جهادی با فرمانداری‌ها در حال انجام است.
 
به گفته جعفری؛ به دلیل همین حساسیت‌های موجود تاکنون در هیچ یک از شهرستان‌های استان گزینه نهایی انتخاب و منصوب نشده است؛ اما با مشورت بزرگان هر منطقه و سوابق فعالیتی جوانان استان که در این ستاد موجود است در حال بررسی و انجام مراحل  گزینشی هستند.
 
دستیار ویژه استاندار تأکید کرد: این امکان وجود دارد در روند گزینش و بررسی سوابق افراد برخی‌ها به هر دلیل مورد تأیید نهایی واقع نشوند و تصمیم گرفته شود که چهره‌های پویا و با شاخصه‌های بیشتری معرفی شوند و برخی دیگر نیز در مورد تأیید نهایی قرار بگیرند؛ اما آنچه در حال حاضر مسلم است تاکنون در هیچ شهرستانی دستیار فرمانداری معرفی و منصوب نشده است و اگر این مهم اتفاق بیفتد از طریق مجاری رسمی اطلاع‌رسانی می‌شود و مردم به شایعات فضای مجازی اهمیت ندهند.
 
انتهای خبر/ س
 
 
  https://asrehamoon.ir/vdciupazpt1aqv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما