تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۲
مدیرکل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان خبر داد:

آمادگی ۹۰۰ هزار دانش‌آموز سیستان و بلوچستانی برای ورود به مدرسه

مدیرکل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان گفت: در سال تحصیلی جدید حدود ۹۰۰ هزار دانش‌آموز این استان وارد کلاس‌های درس می‌شوند.
آمادگی ۹۰۰ هزار دانش‌آموز سیستان و بلوچستانی برای ورود به مدرسه
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان، حسین بروشکی از آمادگی مدارس و ادارات آموزش‌وپرورش شهرستان‌ها و مناطق سیستان و بلوچستان برای آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس خبر داد و بیان کرد: در سال تحصیلی جدید عملیاتی‌شدن رویکرد تحولی و تقویت مدارس دولتی ضرورتی انکارناپذیر است.
 
وی ادامه داد: با شعار تعریف شده برای سال تحصیلی جدید سعی خواهیم کرد همه یکدل و یک‌صدا به دنبال تحقق مدرسه قوی، آموزش‌وپرورش قوی و ایران قوی باشیم و در این مسیر به‌صورت جهادی و بی‌وقفه گام برداریم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گفت: مهم‌ترین اولویت برنامه‌های آموزشی و تربیتی در استان تحول و تحول‌گرایی در مدارس و افزایش اختیارات مدیران مدارس خواهد بود چرا که همه چیز در دستگاه تعلیم‌وتربیت رقم می‌خورد.

وی ادامه داد: یکی از مولفه‌های تأثیرگذار در فرایند یاددهی یادگیری دانش‌آموزان توانمندسازی و به‌روز بودن دانش معلمان است که در این راستا از همه ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی بهره‌گیری خواهیم کرد.

بروشکی اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید حدود ۴۹ هزار فرهنگی در جای‌جای سیستان و بلوچستان وظیفه تعلیم‌وتربیت دانش‌آموزان استان را بر عهده خواهند داشت.

وی بر لزوم مشارکت، همراهی و کمک مجموعه‌های مختلف و دیگر دستگاه‌ها با نظام آموزشی تأکید کرد و افزود: شرایط ویژه سیستان و بلوچستان و گستردگی فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزش‌وپرورش می‌طلبد تا این هم‌افزایی و همگرایی توسعه و تعمیق یابد.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcawen6m49nia1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما