تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۰
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت چهار رکن مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است که باید نقشه راه همه مسئولان استانی در اجرای انتخابات باشد.
امنیت، رقابت و مشارکت نقشه راه مسئولان در اجرای انتخابات
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی استانداری، محمد کرمی در جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: مبنای کار ما در هر زمینه‌ای فرمایشات مقام معظم رهبری است و رهبری بر چهاراصل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت در انتخابات تأکید کرده‌اند و دراین‌بین بعد از امنیت، مقوله سلامت انتخابات از مولفه‌های اصلی است که قاعدتاً رقابت و مشارکت را موجب می‌شود و باید با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای اجرای این راهبردها تلاش کنیم.
 
 وی تلاش‌های دشمن را برای زیرسؤال‌بردن سلامت انتخابات یادآور شد و گفت: دشمن از تمام توطئه‌ها برای کاستن مشارکت مردم در انتخابات استفاده می‌کند و دراین‌بین جنگ رسانه‌ای از اهداف دشمن است که باید با برنامه‌ریزی دقیق و راهکار مناسب برای خنثی‌کردن این توطئه‌ها ارائه شود.
 
 استاندار سیستان و بلوچستان تأکید کرد: فرمانداران امکانات و زیرساخت‌های موردنیاز را پیش‌بینی و پیگیری جدی برای تأمین آن داشته باشند.
 
رضا شریفی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار نیز در این جلسه بیان کرد: تمام تلاش‌ها بر پایه این است که انتخابات پیشرو به بهترین نحو برگزار شود و استان سیستان و بلوچستان همانند ادوار گذشته به لحاظ مشارکت جزو سه یا چهار استان پیشرو کشور مطرح شود.
 
 وی افزود: اعتماد متقابلی بین اعضای ستادهای اجرایی و حوزه نظارت وجود دارد که این اعتماد و حس هم‌افزایی را قدر می‌دانیم و بنا داریم آن را تقویت کنیم.
 
شریفی تأکید کرد: فرمانداری‌ها جلسات ستاد انتخابات را با حضور کمیته‌ها هر دو هفته یک‌بار برگزار کنند و خلأها و تنگناهای پیش روی برگزاری انتخابات را با نگاه حل مسئله بررسی کنند.

انتهای خبر/ ف
  https://asrehamoon.ir/vdcfymdy1w6dvca.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما