تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۲
در درمانگاه کوی مسکونی بندر و پایگاه‌های سطح شهر؛

۷۰۰ نفر از شهروندان چابهاری ویزیت رایگان شدند

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ۷۰۰ نفر از شهروندان چابهاری توسط گروه جهادی پزشکی در درمانگاه کوی مسکونی بندر چابهار و پایگاه‌های سطح شهرستان به‌صورت رو رایگان توسط پزشکان فوق‌تخصص معاینه شدند.
۷۰۰ نفر از شهروندان چابهاری ویزیت رایگان شدند
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط‌عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، قاسم عسکری نسب بیان کرد: ۷۰۰ نفر از شهروندان چابهاری توسط گروه جهادی خدمات بهداشتی و درمانی سرلشکر شهید حاج عبدالرسول استوار در درمانگاه کوی مسکونی بندر چابهار و پایگاه‌های سطح شهرستان به‌صورت رایگان ویزیت و توسط پزشکان فوق‌تخصص معاینه شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی گروه جهادی خدمات بهداشتی و درمانی سرلشکر شهید حاج عبدالرسول استوار با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در درمانگاه کوی مسکونی بندر مستقر و از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۵ شهریورماه به‌صورت رایگان به شهروندان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کردند.

عسکری نسب در خصوص خدمات ارائه شده عنوان کرد: در این بازه زمانی فوق‌تخصص خون، فوق‌تخصص سرطان، فوق‌تخصص اطفال، فوق‌تخصص علوم آزمایشگاهی و دکترای محیط‌زیست و بهداشت بیماران را به‌صورت رایگان معاینه کردند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برای معاینه بیماران تالاسمی بیمارستان امام علی (ع)، وسیله نقلیه جهت انتقال به درمانگاه کوی مسکونی بندر در نظر گرفته شد تا توسط پزشکان فوق‌تخصص معاینه شوند.

وی گفت: این تیم جهادی علاوه بر معاینه بیماران در درمانگاه کوی مسکونی بندر با مراجعه به بیمارستان امام علی (ع) چابهار و شهر بریس و روستای پسابندر به معاینه بیماران پرداختند.

انتهای خبر/ ف
 
  https://asrehamoon.ir/vdcirpazzt1aqv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما