تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۶
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان:

راهکار مهم جریان‌سازی پیاده‌کردن گفتمان در عرصه تبیین است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: یکی از راهکارهای مهم جریان‌سازی پیاده‌کردن گفتمان در عرصه تبیین است که باید اقدمات بیشتری در این خصوص برداشته شود.
راهکار مهم جریان‌سازی پیاده‌کردن گفتمان در عرصه تبیین است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، ظهر امروز مراسم افتتاحیه طرح حامیم ۲ دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان، مسئولین فرهنگی و دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی سراسر استان ۲۷ شهریور ماه در شهر مقدس قم و در جوار حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالواحد بامری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان در سخنانی یکی از توصیه‌های مقام معظم رهبری که در بیانیه گام دوم مطرح فرمودند جریان‌سازی انقلابی در جامعه است که خود ملزم به پیاده‌سازی گفتمان در بین آحاد مردم و به خصوص قشر دانشجو است و یکی از اهداف مهم این طرح ایجاد وفاق، همدلی و انسجام در بین اعضای تشکل‌های دانشجویی و فعالین فرهنگی مراکز دانشگاهی کشور است.

وی با اشاره به اینکه امسال تعداد ۳۵۰ دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه‌های سراسر استان در این دوره معرفتی حضور دارند، افزود: در اسنای این اردو، معرفت جویان در سه بخش آموزش رسمی، فوق برنامه‌ها و مهارت‌افزایی و توانمندسازی قدم برمی‌دارند.

در انتهای این مراسم حجت الاسلام بهمنی، کارشناس مذهبی حرم مطهر در جمع معرفت جویان به بیان ویژگی‌های شخصیت والای حضرت معصومه (س) پرداختند و با بیان کراماتی از ایشان به سخنان خود پایان دادند.

انتهای خبر/ ف https://asrehamoon.ir/vdcci1qsp2bqe48.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما