تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۳۰
شهید رضا امینی در وصیت‌نامه خودنوشت: ملت ایران باید در مقابل سختی‌ها استوار باشد و از ترفندهای ابرقدرت‌ها و نوکرانشان در منطقه هیچگونه ترس و واهمه‌ای نداشته باشند.
ملت ایران باید در مقابل سختی‌ها استوار باشد
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، شهید رضا امینی متولد یک بهمن ماه ۱۳۵۱ در زابل سدکی در تاریخ چهارم اسفندماه ۱۳۶۷ در شلمچه به شهادت رسید.
 
این شهید در وصیت‌نامه خود نوشته است؛
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم

با درود و سلام بر امام زمان (عج) و نایب برحقش خمینی کبیر و سلام بر رزمندگان اسلام و با سلام و درود بر پدر و مادر قهرمانم که من را چنین در راه اسلام تربیت کردند تا بتوانم در راه اسلام خدمت کنم و من خوشحالم که چنین پدر و مادری دارم و من از پدر و مادر عزیزم میخواهم که برای من گریه نکنند زیرا دشمنان اسلام و قرآن با گریه کردن شما شاد میشوند و مسلمانان نیز غمگین میشوند. شما باید استوار باشید بر ناراحتیها و دشواریها زیرا پدران و مادران شهدا که هرکدام دو یا سه شهید داده‌اند در مقابل سختیها استقامت میکنند و شما نیز باید چنین باشید و هیچوقت ناراحت نباشید زیرا که من در دست شما امانتی بیش نبودم و خداوند امانتش را از شما گرفته است. انسانها همه رفتنی هستند، اما چه مرگی بهتر از شهادت در راه خدا. پیام من به همکلاسی‌های من این است که در پشت جبهه با درس خواندن خودشان مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‌ها و جنایتکاران شرق و غرب بزنند و پیام من به خواهرانم این است که زینب وار در مقابل سختیها استقامت کنند و برای من گریه نکنند چون منافقین از گریه کردن شما شاد میشوند و برادرم نیز باید همچون علی اکبر (ع) در مقابل سختیها استقامت کند و ملت ایران باید در مقابل سختیها استوار باشد و از و نوکرانشان در منطقه هیچگونه ترس و واهمهای ترفندهای ابرقدرتها نداشته باشید و استوار و محکم باشند. و من از خداوند متعال برای امام دعا می‌کنم که تا انقلاب مهدی (عجلاالله تعالی فرجه الشریف) ایشان را در پناه خودش حفظ کند و همچنین برای پیروزی رزمندگان اسلام دعا میکنم. «والسلام» به امید پیروزی رزمندگان اسلام به امید آن روزی که پیروزی اسلام بر کفر جهانی را شاهد باشید.

انتهای خبر/ ف https://asrehamoon.ir/vdcfmmdyew6dvca.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما