تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۶
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان خبر داد:

پاداش ۳۰ میلیارد تومانی به مشترکان کم‌مصرف برق سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اجرای طرح پاداش ۲۰ برابری مدیریت مصرف برق، حدود ۳۰ میلیارد تومان پاداش به مشترکان کم‌مصرف برق این استان پرداخت شد.
پاداش ۳۰ میلیارد تومانی به مشترکان کم‌مصرف برق سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، محمد رئیسی بیان کرد: این میزان پاداش در ۲۳۹ صورتحساب مشترکان برق سیستان و بلوچستانی محاسبه شد.

وی ادامه داد: با همکاری این مشترکان، ۴۱ میلیون کیلووات ساعت صرفه جویی برق صورت گرفت.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان با بیان اینکه مشترکان استان همکاری خوبی با این شرکت جهت اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف برق داشتند، گفت: مشترکان سیستان و بلوچستانی تا پایان شهریورماه فرصت دارند با رعایت الگوی مصرف برق از پاداش این طرح بهره‌مند شوند.

وی در تشریح این طرح بیان کرد: مشترکانی که نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش مصرف برق داشته باشند تا ۲ هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت پاداش دریافت خواهند کرد.

رئیسی با بیان اینکه این عدد ۲۰ برابر میزانی است که برق فروخته می‌شود، گفت: به عبارت دیگر در صورتی که یک کیلووات ساعت صرفه‌جویی شود برای مشترکانی که زیر الگوی مصرف هستند تا ۲۰ برابر می‌توانند از پاداش برخودار باشند.

وی با بیان اینکه تمامی مشترکان برق سیستان و بلوچستان در صورت رعایت راهکارهای ساده مصرف برق می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند، اذعان کرد: استفاده از دمای آسایش ۲۴ درجه، استفاده از دور کند کولر آبی، استفاده از سایبان برای سیستم‌های سرمایشی، خاموش کردن لامپ‌های اضافه و استفاده از نور طبیعی روز از جمله این راهکارها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تامین برق مطمئن و پایدار، اصلی‌ترین اولویت این شرکت است، گفت: با اعمال درست مدیریت مصرف برق و کاهش مصرف برق یاریگر پرسنل صنعت برق در تامین برق پایدار و مطمئن باشیم.

انتهای خبر/ ف https://asrehamoon.ir/vdcgww9q7ak9374.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما