تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۵
دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان مهرستان خبر داد:

اجرای ۶۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در مهرستان

 دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان مهرستان اظهار کرد: هم‌زمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۶۰ عنوان برنامه باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری شورای اداری، دستگاه‌های اجرایی، در سطح سه بخش بیرک، آشار، مرکزی این شهرستان برگزار می‌شود.
اجرای  ۶۰ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در مهرستان
علیرضا میری بنجار در گفتگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس گنجینه‌ای گران‌بها است که باید به روش‌های مختلف از جمله به‌صورت تولیدات محصولات فرهنگی و فضای مجازی در تراز جهانی بازنشر و تبیین شود.
 
دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: در این راستا آذین‌بندی سطح شهر و ادارات، برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، نواختن زنگ ایثار مقاومت در مدارس، برگزاری یادواره شهدا، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا، همایش پیاده‌روی خانوادگی، برگزاری کوه‌پیمایی، برگزاری نشست وبیناری در فضای مجازی، نشست با علما و ریش‌سفیدان و سران طوایف، از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.
 
وی افزود: شرکت و سخنرانی در نمازجمعه، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، برگزاری آبروی محله، برگزاری بازی‌های بومی و محلی، برگزاری اردوهای جهادی و پزشکی و نشست‌های روشنگری در سطح مدارس و دانشگاه، از دیگر برنامه‌های دفاع مقدس در این شهرستان هستند.
 
میری گفت: انتقال فرهنگ و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس به جوانان بسیار ضروری است و باید در این مورد مجموعه نهادها بیش از گذشته و به‌صورت مستمر برنامه‌ریزی و اقدام کنند.
 
وی ادامه داد: باتوجه‌به سیاه‌نمایی رسانه‌های معاند و دروغ‌پراکن در تشویش اذهان عمومی و سانسور اقدامات نظام، رسانه‌ها نقش مؤثری در بازتاب و روایت اقدامات انجام شده دارند که این مهم توسط اصحاب رسانه و قلم شهرستان به‌خوبی در حال انجام است.
 
این مقام مسئول در پایان گفت: از همه اقشار و عموم مردم انقلابی شهرستان مهرستان دعوت می‌شود در برنامه‌های هفته دفاع مقدس شرکت نمایند و همچون گذشته باعث یاس و ناامیدی دشمنان شوند.
 
انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcc41qso2bqe48.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما