تاریخ انتشار :جمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۴۹
امام‌جمعه سراوان گفت: دشمن تلاش می‌کند تا ارزش‌های انقلاب اسلامی در اذهان کم‌رنگ شد و این موضوع را به طرق مختلف و در فضاهای شیطانی دنبال می‌کند.
تلاش دشمن برای کم‌رنگ‌شدن ارزش‌های انقلاب اسلامی است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی بامری در گفتگو با خبرنگار شستون بیان کرد: در دفاع مقدس افرادی مجاهدانه تلاش کردند و صفحه جدیدی را برای ما در مسیر بندگی ایجاد کردند، چهره‌های زیبایی در دفاع مقدس خوش درخشیدن و ماندگار شدند.

وی افزود: افرادی که در دفاع مقدس برای رضای خدای متعال، شریعت و اسلام مجاهدت کردند دارای استقامت فکری و استقامت عملی بودند.

امام‌جمعه سراوان ادامه داد: شاید فرد فاسد و ناخلف نیز در این نظام دارای مسئولیت باشد؛ اما حقیقت این نظام و انقلاب پاک است و مسیر آن مسیر پیامبر (ص)، امیر المومنین (ع) و امام حسین (ع) است. عملکرد چند مسئول نباید ما را از حقیقت این نظام دور سازد و در دل و ذهن تزلزل ایجاد کند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بامری تصریح کرد: تمامی رزمندگان در دفاع مقدس به جهاد یقین داشتند به شهادت عشق می‌ورزیدند، امام را به‌عنوان ولی خدا و جانشین پیغمبر (امام به معنای پیشوا؛ شبهه معصوم در عصر ما) قبول داشتند، امام (ره) در عصر ما برای احیای اسلام تحول ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: امروزه به انقلاب اسلامی در فضاهای شیطانی که دشمن ایجاد کرده هجمه وارد می‌شود تا راه عزتمندی و دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی کم‌رنگ و در اذهان نسبت به انقلاب خدشه وارد شود؛ اما عربده‌کشان عالم امروز به‌زانو درآمده‌اند.

امام‌جمعه سراوان ادامه داد: اغتشاشاتی که در کشور رخ می‌دهد به دلیل این است که ارزش‌ها در اندیشه مردم کم‌رنگ شود و ضدارزش و فساد رشد و انسان‌ها در مسیر شیطانی حرکت کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بامری اذعان کرد: امروز همه ما وظیفه داریم و به‌عنوان رسالت باید برای رفاه حال مردم تلاش کنیم نباید اجازه دهیم برخی از صاحبان امتیاز مردم را در مضیقه قرار دهند، شایسته نیست مردم ما در صف بنزین، گاز و نان باشند، اگر در شهرستان همگرایی وجود داشته باشد مشکلات مردم مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد: باید با تمام وجود برای مردم کار کنیم، در چهل و چهار سالی که از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد معجزاتی مشاهده کردیم که نشان از حقیقت انقلاب دارد، لذا باید این موارد در هفته دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شود.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcirpazut1aq32.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما