تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۷
مدیرکل پست سیستان و بلوچستان گفت: شرکت ملی پست یکی از ارکان مهم و حساس در زمینه خدمت‌رسانی به مردم در بین دستگاه‌های خدماتی است.
پست یکی از دستگاه‌های موفق در زمینه خدمات‌رسانی به مردم است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، عصر امروز هدایت اله کرد در دیدار با فرماندار ویژه زابل ضمن ارائه گزارش عملکرد پست سیستان و بلوچستان، شرکت ملی پست را یکی از ارکان مهم و حساس در بین دستگاه‌های خدماتی کشور دانست و بیانکرد: پست می‌تواند در راستای خدمت به مردم و تعامل با ادارات و نهادها، خدمات مناسب ارائه و نقش مهمی در کاهش تردد و هزینه‌ها ایفا کند.

وی افزود: خدمات متعددی به شبکه پست واگذار شده و این رسالت را سنگین و گسترده‌تر از گذشته کرده است.

مدیرکل پست سیستان و بلوچستان از آمادگی جهت هرگونه همکاری و رفع مشکلات در حوزه پستی زابل خبر داد و گفت: امیدواریم تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم پستی منجر به ارائه خدمات قابل قبول و در خور شأن مردم این شهرستان شود.

وی پست را یکی از امانتدارترین ارگان‌های خدمات‌رسان جامعه دانست و بر ضرورت پیشرفت، توسعه و ارائه خدمات مطلوب به مردم تاکید کرد.

کرد در ادامه به همکاری و رفع مشکلات مبنی بر بررسی مشکلات در راستای ارائه کیفیت خدمات پستی در زابل خبر داد.

علیرضا ملاشاهی، فرماندار شهرستان ویژه زابل نیز ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات پست و تلاشگران این عرصه در زابل، مشکلات موجود در اداره پست شهرستان را مطرح و خواستار رفع آنها شد.

وی بر تعامل سازنده مسئولان شهرستان با اداره پست برای حل مشکلات مردم تاکید کرد و افزود: در شرایط کنونی و روی‌آوری مردم به خریدهای اینترنتی، فعالیت‌های آنلاین و پستی افزایش یافته و روند خدمت‌رسانی در ادارات پست چندین برابر شده که در این زمینه اداره پست زابل با حداقل امکانات، اقدامات خوبی انجام داده است.

وی اذعان کرد: با توجه به سرعت پیشرفت‌های تکنولوژی و اوضاع کنونی فناوری‌های جدید، شرکت ملی پست باید خدمات و سرویس‌های همسو با نیازهای فعلی مردم شهر زابل را ارائه کند.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcjttevyuqemhz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما