تاریخ انتشار :جمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۹
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:

دفاع مقدس اوج ایثار و فداکاری ملت ایران است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: دوران دفاع مقدس اوج ایثار و فداکاری و مظهر وحدت ملت ایران است.
دفاع مقدس اوج ایثار و فداکاری ملت ایران است
خلیل احمد سلامی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: دوران دفاع مقدس در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران یک برهه مهم و طلایی محسوب می‌شود، به همین دلیل فراموش نکردن هشت سال دفاع مقدس توصیه‌ای است که همیشه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اقشار گوناگون بر آن تاکید دارند.

وی افزود: اگرچه در آن سال‌ها دشمن بعثی تصور می‌کرد به دلیل برخورداری از حمایت‌ها و پشتیبانی قدرت‌های جهان و همچنین دولت‌های مرتجع عرب در منطقه، به سرعت فاتح جنگ شده و به تمامی اهداف خود خواهد رسید، اما این ملت غیور ایران اسلامی بود که در دوران مقدس به باور «ما می‌توانیم» رسیدند و قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در جنگ تحمیلی به دنیا ثابت کردند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: جامعه کارگری سیستان و بلوچستان در دوران دفاع مقدس همانند سایر عرصه‌ها حضور و مشارکت فعالی داشته است و ۳۷ شهید را تقدیم آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

وی گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بازخوانی جنگ برای نسل جوان و بهره‌گیری از درس‌ها و عبرت‌های آن دوران برای عبور از شرایط دشوار کنونی و غلبه بر جنگ اقتصادی دشمنان است.

سلامی با بیان اینکه دفاع مقدس محور اصلی وحدت مردم ایران است، خاطرنشان کرد: کشورمان به همین خاطر از حملات بی‌امان دشمن در امان نمانده است و با هر بهانه و مناسبتی، سوژه تحریف و تقبیح دشمنان و وصله‌های داخلی‌شان قرار گرفته است، بنابراین باید در اولویت جهاد تبیین و روشنگری قرار گیرد.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcbffb85rhb09p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما