تاریخ انتشار :شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۰
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: دفاع مقدس مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است.
دفاع مقدس یادآور دلاوری و رشادت‌های مردان بی ادعا ایران اسلامی است     
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، مهرداد جهان‌دیده در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: در واقع سی و یکم شهریور ۱۳۵۹ سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به‌عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نام‌گذاری شده که این دوران یادآور روزهای نبرد انقلاب اسلامی ایران با دشمن تا دندان مسلحی بود که به پشتوانه اعتماد به قدرت‌های نظامی دنیا حمله به مرزهای این سرزمین را آغاز کرد.
 
 وی افزود: در حقیقت پیروزی در این نبرد نابرابر حاصل نمی‌شد مگر با رشادت و دلاوری مردان و زنان مسلمان میهن اسلامی ایران که با دستان خالی اما اراده‌ای پولادین و باتکیه‌بر ایمان و اعتقادی راسخ، اجازه جدایی ذره‌ای از خاک وطن را به رژیم بعثی ندادند.
 
 این مقام مسئول ادامه داد: امروز نیز به برکت حماسه جان‌فشانی‌های مردان میدان و عمل، تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا، مقام معظم رهبری ایران اسلامی در اوج و بلندای عزت و اقتدار قرار دارد.
 
وی با اشاره به اینکه پرچم مقدس ایران اسلامی بر بلندترین قله‌های مجد و عظمت در اهتزاز است، خاطرنشان کرد: بر همگان فرض است تا با تداوم راه و آرمان شهدا و پیروی از آموزه‌های گلگون‌کفنان انقلاب اسلامی، به‌ویژه نقش‌آفرینی در حوزه جهاد تبیین و مقابله با هجمه‌های سنگین رسانه‌ای استکبار جهانی و اذناب زبون آن، مستحکم و استوار در راه انقلاب گام بردارند.
 
 وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت غیور ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جان‌فشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcfjmdytw6dv1a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما