تاریخ انتشار :شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۳
در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سراوان مطرح شد؛

موشک‌های دوربرد ایران لرزه بر اندام استکبار انداخته

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سراوان برگزار شد.
موشک‌های دوربرد ایران لرزه بر اندام استکبار انداخته
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از  شستون، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح صبح امروز در سپاه شهرستانی سراوان با حضور فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد، امامان جمعه شیعه‌و اهل سنت، علما، معتمدین، ریش سفیدان، خانواده معظم شهدا، رزمندگان، آزادگان، جمعی از مسئولین و یگان‌های انتظامی برگزار شد.
 
سردار حسین ظریفی فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد سراوان بیان کرد: آنچه که بر سر مردم مظلوم ایران اسلامی در سال ۱۳۵۹ به وجود آمد همه آن را تشریح کردند و مظلومیت ایران در قبال ۳۷ کشور به‌صورت مستقیم و ۷۰ کشور به‌صورت غیرمستقیم بیان شده است.
 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روزهای اخیر افزود: ۳۴ کشور بهترین طرح‌های خود را در کنار عراق علیه ایران اسلامی پیاده کردند آن هم در زمانی که ما آموزش لازم را در خصوص مقابله با جنگ کانال، عبور از میدان مین و جنگ عبور از آب را ندیده بودیم، دکترین نظامی خود را پای‌کار آورده بودند، ما با صحنه‌هایی مواجه می‌شدیم که برای اولین‌بار مشاهده می‌کردیم.
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد سراوان ادامه داد: تاریخ دفاع مقدس را سیر کنید امروز انقلاب اسلامی برای جهانیان و بسیاری از کشورها به الگو تبدیل شده است، افرادی از انقلاب دفاع کردند که از آحاد مختلف مردم بودند و از حریم و ولایت دفاع کردند.
 
ظریفی خاطرنشان کرد: امروز دستاوردهای مختلفی را به دست آورده‌ایم، دستاوردهای نظامی و قدرت نظامی که امروز به دست آوردیم به برکت هشت سال دفاع مقدس است امروز به دلیل موشک‌های دوربرد و نقطه‌زنی که داریم لرزه بر اندام استکبار افتاده است.
 
وی تصریح کرد: در صحنه سیاست به‌وسیله دولت انقلابی پیروزهای مختلفی حاصل شده است که نشئت‌گرفته از مقاومت اسلامی است، پول‌های بلوکه شده در کشورهای مختلف آزاد به‌صورت مرحله‌ای در حال ورود به کشور است.
 
به گفته این مقام مسئول کشورهایی که در زمان جنگ به عراق و صدام حسین تجهیزات جنگی و سلاح‌های نظامی می‌فروختند امروز برای خرید پهپاد، موشک و سلاح‌های نظامی دست به‌سوی ایران دراز کرده‌اند.
 
ظریفی گفت: کشورهای مختلف با ایران اسلامی عهده و پیمان می‌بندند در حوزه صنعت، کشاورزی، اقتصادی و علم و فناوری سرآمد هستیم و همه این دستاوردها به برکت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
 
علی ثمره حسینی فرمانده سپاه شهرستانی سراوان در حاشیه این مراسم گفت: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه‌ها، رشادت‌ها و دلاوری‌های ملت ایران است، انقلاب اسلامی در امتداد بعثت پیامبر اسلام و حماسه عاشورای حسینی قرار دارد که آغاز این نهضت از سال ۴۲ بود.
 
وی افزود: حضرت امام (ره) در شرایطی که خفقان و وحشت حاکم بود افشاگری کرد، انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷ به پیروزی رسید بعد از پیروزی دشمنان اقدامات زیادی انجام دادند بهترین چهره‌ها که می‌توانستند در تثبیت و پیشرفت انقلاب مؤثر باشند را از ما گرفتند، جنگ را بر ما تحمیل کردند؛ ولی با اقداماتی که بیش از ۴۳ کشور و دو ابرقدرت شرق و غرب علیه ایران انجام دادند ملت ایران به پیروزی رسید.
 
فرمانده سپاه شهرستانی سراوان خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در همه بحران‌ها فتنه‌ها و شرایط سخت و تحریم‌های فلج‌کننده را برای ملت ایران طراحی و اجرا کردند؛ اما ملت ایران ایستادگی از خود نشان دادند.
 
ثمره حسینی تصریح کرد: رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، مردم بصیر و فهیم و نیروهای مسلح نظامی و انتظامی سه مؤلفه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که با وجود این سه مؤلفه دشمن آرزوی براندازی نظام را به گور خواهد برد.
 
انتهای خبر/
 
 
 
https://asrehamoon.ir/vdcjxtevhuqemhz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما