تاریخ انتشار :شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۲
سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان خبر داد:

ابطال کارت سوخت و توقیف در انتظار تاکسی‌های غیرفعال در زاهدان

سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان به دارندگان تاکسی، اتوبوس و مینی‌بوس‌های غیرفعال شهرستان زاهدان اخطار داد و مهلت ۲۴ ساعته برای آنها صادر کرد.
ابطال کارت سوخت و توقیف در انتظار تاکسی‌های غیرفعال در زاهدان
ابوالفضل احمدزاده در گفتگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: باتوجه‌به آغاز فصل مدارس و نیاز جدیدانش آموزان و دانشجویان و عامه مردم برای تردد راحت و سریع در شهر، بر اساس بررسی‌های میدانی انجام شده دریافتیم که متأسفانه تعداد زیادی از تاکسی‌ها، اتوبوس و مینی‌بوس‌های تحت نظارت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری زاهدان نسبت به خدمات‌رسانی مردم اقدام نمی‌کنند.
 
وی افزود: در پایش صورت‌گرفته مشخص شد که در حال حاضر ۶۸ دستگاه تاکسی و ۲۷ اتوبوس و مینی‌بوس عملاً حضور فیزیکی در شهر نداشته و هیچ خدمتی به شهروندان ارائه نمی‌دهند و این گمان می‌رود که سوخت خود را در مسیری غیر استفاده می‌کنند که خلاف قانون است.
 
وی تأکید کرد: به همین منظور به دارندگان این خودروها تذکر و هشدار جدی داده می‌شود که اگر ظرف مدت ۲۴ ساعت آینده نسبت به ارائه سرویس و فعالیت در شهر اقدام نکنند ضمن اینکه کارت سوخت آنها مسدود می‌شود دستورات لازم برای توقیف خودرو نیز صادر و برخورد قضایی در انتظارشان خواهد بود.
 
انتهای خبر/ س
  https://asrehamoon.ir/vdcjmtevauqemhz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما